Utrata wagi, brak snu i ciągłe zmęczenie

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Tomek31
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2019, o 16:50

Utrata wagi, brak snu i ciągłe zmęczenie

Post autor: Tomek31 »

Witam, mam 31 lat, od kilku miesięcy cierpię na bezsenność. Początki mojego problemu z snem, zaczęły się jakieś 3 lata temu, brak regularnego snu tłumaczyłem sobie, pracą zmianową i dosyć niezdrowym trybem życia ( głównie chodzi o alkohol, z znajomymi po pracy). Jakieś pół roku temu, zmieniłem pracę, od tego czasu przestałem praktycznie sypiać, śpię o ile już zasnę po parę godzin dziennie, do tego budzę się co jakieś 2h, nie wiem ile zajmuję mi ponowne zaśnięcie. Nie mogę zasnąć na boku(kiedyś spałem regularnie w tej pozycji), czy na plecach, zasypiam jedynie na brzuchu z prawym barkiem pod głową. Leżąc na plecach dłuższą chwilę, drętwieją mi dłonie, zauważyłem że częściej wstaję do łazienki wieczorem, mimo nie przestrzegania jakiejś konkretnej diety, straciłem na wadze jakieś 10kg prze kilka miesięcy. Mój lekarz rodzinny przepisuje mi jakieś tabletki, już chyba trzecie, które w ogóle na mnie nie działają, po doxepin teva 25mg jestem zamulony praktycznie przez cały dzień, mimo to sen nadal nie przychodzi, a jak przyjdzie to sytuacja się powtarza, rozbudzam się i może przesypiam łącznie z 4-5h. Może ktoś z was mnie naprowadzi i podpowie co mi może dolegać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post