Problem z oddychaniem

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Hipokrates21
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2019, o 14:06

Problem z oddychaniem

Post autor: Hipokrates21 »

Witam wszystkich. :)

Zaczęło się przedwczoraj wieczorem, nagle zacząłem mieć problemy z oddychaniem (opiszę niżej), potem następnego dnia (wczoraj) znowu zaczęło się wieczorem. Natomiast dzisiaj męczy mnie od rana.

Dokładny problem polega na tym, ze czuję się jakbym oddychał bez tlenu, co daje efekt taki jakbym oddychał a tak naprawdę nie oddychał. Czuję się jakby każdy (prawie) oddech był bez skuteczny. Muszę przez to świadomie brać głębokie wdechy, ale żeby nie było za łatwo, to większość z nich nie daje efektu. Dopiero co dziesiąty (albo rzadziej) daje ulgę, mam wtedy wrażenie, że wszystko dotarło do płuc jak trzeba - zresztą co ja bd opisywał, każdy wie jakie to uczucie oddychać. Jakbyście po wstrzymaniu oddechu wzięli z powrotem oddech - to, właśnie to to uczucie. Niestety nie jest mi dane zbyt często go doświadczyć.

Mam 22 lata, jestem mężczyzną, nie palę i nigdy nie paliłem.

Co to może być? I co wazniejsze: jak się tego pozbyć?
Jak nie przejdzie to pójdę do lekarza, ale ze względu na świeta pewnie do wtorku będzie to utrudnione.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post