Boląca szyja

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Paulinkawww
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2017, o 08:06

Boląca szyja

Post autor: Paulinkawww »

Dzień dobry,
Od paru tygodni czuje rwanie w szyi. Nie jest to ból ciągły ale jednak uciążliwy. Myślę nad kupnem poduszki ortopedycznej, może to coś pomoże? Do lekarza idę za tydzień. Jaką poduszkę polecacie?
Pozdrawiam
MariuszStelmowski
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lis 2017, o 07:28

Re: Boląca szyja

Post autor: MariuszStelmowski »

Tak, ja polecam poduszke swing z firmy dr sapporo. Przyjemna w dotyku, czuć że trzyma dobrze szyje podczas leżenia. Kupiłam ją na ich stronie za ok 200zł - warto zainwestowac w dobry sen. Na tym nie ma co oszczędzać
Alojzy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2017, o 23:04

Re: Boląca szyja

Post autor: Alojzy »

I co lekarz stwierdził?Jeśli ktoś potrzebowałby fizjoterapeuty w Gdańsku i okolicach to mi kiedyś polecono tego specjalistę: [mod] na co prawda inny uraz niż ból szyi ale zawsze można się dowiedzieć czy i tym się ten Pan zajmuje.
kaletka

Re: Boląca szyja

Post autor: kaletka »

Może warto wybrać się na wizyt ę do doświadczonego fizjoterapeuty, nie należy lekceważyć żadnego bólu, ja chodziłam w Krakowie do pani Magdaleny, kiedy bolał mnie kręgosłup i mi bardzo pomogła
slodko-gorzka

Re: Boląca szyja

Post autor: slodko-gorzka »

Fizjoterapia, rehabilitacja, zmiana nawyków - opcji jest wiele. Możesz też spróbować stabilizatora szyjnego.
drbugs
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2019, o 21:25

Re: Boląca szyja

Post autor: drbugs »

Pewnie jakiś kręgarz by Ci pomógł. Może coś Ci przeskoczyło i trzeba to na nowo ułożyć. ;p A jeśli nie to po prostu pójdź do ortopedy.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Boląca szyja

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, jasne może pomoć doraźnie ale nie zadziała na przyczynę bólu, proszę udać sie do fizjoterapeuty. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post