lifting ust

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
emgie

lifting ust

Post autor: emgie »

Czy któraś z Was miała taki zabieg? Nie chodzi mi o jakieś wypełniacze, przesadnie napompowane usta itp ;) Mam po prostu nieproporcjonalnie wąską górną wargę i pomyslałam o zabiegu lip lift. Cena zabiegu zaczyna się od 2 tys, a efekt jest na stałe i zabiegów nie trzeba powtarzać. Wydaje mi się to ciekawą opcją, chętnie poznam opinie osób, które już z tego zabiegu korzystały.
Awatar użytkownika
bystraczka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2017, o 10:58

Re: lifting ust

Post autor: bystraczka »

Moja koleżanka miała no i poleca, bo efekt jest widoczny. Mówiła, że co 2-3 lata musi "poprawiać trochę".
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: lifting ust

Post autor: Marylin »

Zależy jaką metodą ma robione. Lip lift od doktora O. jest akurat na stałe. A efekty są śliczne - zobaczcie sobie u tej dziewczyny <3
Ews-34
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 17:57

Re: lifting ust

Post autor: Ews-34 »

Myślę że taki problem warto skonsultować, bo dla każdego inna opcja może być tą najlepszą. Ja polecam konsultację u dr B. w Krakowie - genialny specjalista i świetne zaplecze.
Jula856
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2019, o 10:09

Re: lifting ust

Post autor: Jula856 »

Lifting ust w moim przypadku był niezbędny, gdy po wypadku miałam sporą bliznę, która zawęziła moje usta. Obecnie po zabiegu u dr B. mam naprawdę apetyczne usta i jestem zachwycona efektami tego rodzaju opcji. Polecam ją każdej kobiecie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post