Czy jest możliwe aby wyciek z uszu to płyn mózgowo rdzeniowy?

Leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła, narządów głowy i szyi.
Ania1988
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2019, o 12:59

Czy jest możliwe aby wyciek z uszu to płyn mózgowo rdzeniowy?

Post autor: Ania1988 »

Witam. Mam takie oto pytanie. Od około 3 miesięcy niesamowicie boli mnie głowa, mam zaburzenia widzenia w postaci mroczkow, ubytków widzenia, byłam na oddziale neurologi niby jest wszystko ok. Do tego od około dwóch miesięcy ciągle mam wycieki z uszu i od kad wycieki z uszu się zaczęły ustalo troszkę bolenie głowy. Przy czym byłam u 3 laryngologów i żaden nie stwierdził zapalenie uszu a wycieki są ciągle. Najwięcej wody mam rano w uszach po wstaniu i np jak się napije to zaraz też mam mokro w uszach, albo jak podniesie mi się ciśnienie. Robiłam TK zatok, które jest dla mnie conajmniej dziwne, "zatkany kanał lzowo nosowy lewy przez śluz" zatoki prawidłowo powietrzne. To jakim sposobem ten śluz zatkal kanał? I do tego ciągle spływa mi coś po tyle gardła. Odchrzakuje takie gluty. A z nosa leci właśnie taki śluz . Czy jest możliwe aby wyciek z uszu to płyn mózgowo rdzeniowy? Płyn z uszu jest przeźroczysty, nie ma ropy ani nic takiego. Już nie wiem co mam robić. Jakie badania aby sobie pomóc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post