Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: ant »

Witam. Czy jest tutaj ktoś kto powiekszał penisa kwasem hialuronowym? Mianowicie jestem po pierwszej konsultacji z lekarzem i ten powiedział,że jest taka moizłiwość. I efekt ma sięutrzymywać ponad rok. Jednak z drugiej strony czytam na forach i piszą,ze efekt znika po 3-4 miesiącach. I zastanawiam się czy warto. Tabletek na powiekszanie jeszcze nie brałem. Czy ktoś orientuje się jakie jest porównanie skuteczności tabletek na powiekszanie penisa w stosunku do zabiegu wstrzyknięcia kwasu?
tamk
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2019, o 09:43

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: tamk »

Powiekszania kwasem hialuronowym nie polecam ponieważ tak jak piszesz efekt jest na jakiś czas. Może się to utrzymywać rok, ale może również krócej Wszystko tak naprawdę zalezy od konkrenej osoby ponieważ jedna będzie na jego działanie reagowała o wiele lepiej, inna o wiele gorzej. Tablketki jak najbardziej. Duzo pozytywnych opinii zbierają Penilarge. W przeciwieństwie do kwasu powiekszysz nimi penisa nie tylko na grubosć ale rónież i na dlugość ( nie wiem czy wiesz ale powiekszanie kwasem hialuronowym jest jedynie na grubość).
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: ant »

No właśnie też coś słyszałem o penilarge - ale w sumienie wgłębiałem się w temat. Rzeczywiście przynosi jakieś efekty? Czy może jest to jakaś ściema?
Pytam - bo te kompleksy to jakaś masakra ;/
tamk
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2019, o 09:43

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: tamk »

Ze swojej strony napiszę Ci , zę to działa poniewaz u siebie widziałem rzeczywiste efekty działania. Nie od razu ale po jakims czasie. Po 3 miesięcznej kuracji penis powiekszył sie o ponad 3 cm na długości oraz 1 cm na grubości ( w sumie właśnie na tej długości mi zależało). Opinie negatywne w sieci oczywiście są ( jak o wszystkim zresztą). ale moim zdaniem wynika to z tego, że faceci nie biorą ich regularnie. A tutaj trzeba przyjmować te tabletki codziennie po jednej.
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: bbbk »

Ja bym był bardziej skłonny do tabletek, bo one są najbardziej naturalne i bezpieczne, znam kilka ale sam brałem właśnie penilarge i jestem zadowolony z efektu.
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: tobiaszr »

Kiedys mialem malego ale po kuracji z penilarge juz taki mały nie jest, raczej średnia krajowa. Tak więc próbuj śmiało tylko szykuj sie na dłuższą kuracje bo dla dobrego efektu trzeba je brać dłużej.
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: ant »

Ej no ale gdzie ten środek mozna kupić? Da się kupić przez neta bo nie za bardzo chce mi się o coś takiego pytać w aptece.
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Powiększanie penisa tabletkami czy kwasem hialuronowym

Post autor: bbbk »

Na allegro poszukaj albo po prostu wpisz sobie w google i znajdziesz. powodzenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post