Znieczulenie członka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Znieczulenie członka

Post autor: amir »

Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Znieczulenie członka

Post autor: bbbk »

Wszystko zależy od tego co stosujesz. Jeśli prezerwatywy durex performa to na pewno znieczulisz. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Znieczulenie członka

Post autor: amir »

A to przypadkiem nie działa na zasadzie sprayu? Bo kiedyś miałem orgasm control spray . Czy nie jest to ten sam środek?
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Znieczulenie członka

Post autor: bbbk »

Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.
ceramik43
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 8 lut 2023, o 14:16

Re: Znieczulenie członka

Post autor: ceramik43 »

tabletki stud pills sa dobre, łykasz i możesz długo
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post