Dieta Dukana

Porady dietetyczki, układanie zdrowej diety.
PeterAA
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2015, o 12:52

Dieta Dukana

Post autor: PeterAA »

Witam :)
Moja siostra ma następujące pytanie:

Czy Dieta Dukana faktycznie jest taka skuteczna? Czy może to się w jakiś sposób odbić na zdrowiu ?
Czy lepiej nie kombinować z ta dietką ?
Dietka

Re: Dieta Dukana

Post autor: Dietka »

A więc. Wszystkie diety ,które maja niby zapewnić ubytek wagi w ciągu tygodnia większy jak 1kg sa szkodliwe i szybko sie nadrabia kg ( efekt jojo).Bardzo czesto ubytek kg jest mylony z ubytkiem wody- bo w pierwszych dniach organizm traci duża ilość płynów. Powiedz siostrze, że nie ma diety przy której sie szybko schudnie.
wandzia77
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2018, o 17:26

Re: Dieta Dukana

Post autor: wandzia77 »

No i tutaj się zgodzę... Faktycznie z jest wiele rodzajów diet, lecz nie ma takich przy których mogłoby się w ekspresowy sposób schudnąć. Według mnie najkorzystniejszą opcją jest podjęcie się diety opartej o geny w Medistore. Nie jest to jakaś zwykła dieta, tylko dieta oparta badaniami. Na podstawie DNA jest wykrywane są cechy danego organizmu na podstawie których w późniejszym czasie jest opracowywana dieta. Taka dieta jest wtedy nie tylko bardziej skuteczna, ale przede wszystkim zdrowsza.
martatwoje
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2018, o 16:13

Re: Dieta Dukana

Post autor: martatwoje »

Oprócz tej diety są inne sposoby
BarryGuido

Dieta Dukana

Post autor: BarryGuido »

Mam pytanie jestem od ponad 1 miesiaca na diecie dukana. Spoznie mi sie okres czy dieta mogla mi zaszkodzic ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post