Żele stymulujące dla kobiet

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
tulia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:30

Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: tulia »

Czy warto jest sobie kupić taki żel i spróbować czy rzeczywiście coś takiego może potęgować orgazm? Może ktoś stosował?
Bo widziałam, że takie zele trochę kosztują no i sporo ich jest i w sumie nie wiem na jaki się zdecydować:)
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: ailana »

Sam żel nie wywoła orgazmu. NIe ma co na to liczyć ale jeśli jesteś podniecona i jeśli masz ochotę na seks to taki żel może być bardzo fajnym uzupełnieniem.Uwrażliwia okolice intymne oraz sprawia, że seks staje się przyjemniejszy. Sama obecnie mam dwa. Pierwszy to durex play, ale nie używam go często bo powoduje takie naprzemienne uczucie ciepła i zimna i w sumie to nie umiem powiedzieć czy jest to przyjemne czy nie :P Jak masz podrażenienie to Cię piecze i to u mnie ten żel dyskwalifikuje. O wiele lepszym żelem jestem dla mnie libi gel, który jest dla mnie o wiele przyjemniejszy. Uwrażliwia okolice intymne tak wiec faktycznie jeśli masz orgazm to jest on mocniejszy :) Musisz sama przetestować.
tulia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 9 sty 2019, o 09:30

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: tulia »

Gdzie dostanę ten drugi? Bo nie wydaje mi się abym w sklepie go widziała.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: ailana »

Bo nie dostaniesz stacjonarnie, sama stacjonarnie nie widziałam. Musiałam zamówić przez neta, jednak nie pożałowałam.Ogólnie skusiły mnie pozytywne opinie na temat libi gel,poza tym dziewczyny na innym forum bardzo go sobie polecały tak więc doszłam do wniosku, że może faktycznie warto będzie go wypróbować.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: marlenaj »

Libi gel rówieć polecam. I kupuj śmiało.Cena może nie wydaje się taka niska, ale sam żel jest bardzo wydajny oraz wystarcza na długo. Daje bardzo dobre uczucie przyjemnosci, ktore trwa długo. Zdecydowanie warty swoich pieniędzy!
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: magda31 »

Libi gel jest super i w kategoriach żeli intymnych i moim zdaniem wygrywa. ładnie pachnie, opakowanie wydajne z pompką. Nic się nie lepi oraz nic się nie rozlewa. Może nie ma jakiegoś super działania nawilżającego ale nie do tego w końcu jest. Produkt obiecuje dużo ale w przypadku tego żelu można napisać, ze obietnice są spełnione.
BarryGuido

Zele stymulujace dla kobiet

Post autor: BarryGuido »

Nie wiem jak w KB, ale w tradycyjnych dosc czesto wszystkie konkurencje sa rozgrywane rownolegle dla kobiet.
Betka
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:20

Re: Żele stymulujące dla kobiet

Post autor: Betka »

Ja co jakiś czas używam żelu Libidizer, fajnie rozgrzewa, delikatnie mrowi, polubiliśmy się :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post