Szczypanie oczu

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
Allen Nowak
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2019, o 20:00

Szczypanie oczu

Post autor: Allen Nowak »

Witam, jakieś dwa lata temu miałem zapalenie spojówek wtedy nawet nie mogłem otworzyć oczu tak mnie bolały, również krótko po zamknięciu oczu. Mimo to bardzo często je tarłem rękoma, zakrapiałem i grałem na komputerze. Kiedy zapalenie odpuściło oczy nadal od czasu do czasu mnie szczypały. Ulga następowała dopiero na krótko po zakropieniu. Byłem u dwóch prywatnych lekarzy najpierw u jednego w moim mieście i potem u jednego w klinice Optegra w Pozaniu. Ten w moim mieście stwierdził wadę (o ile dobrze pamiętam)
wadę 0,75 i 0.5 a w Optegrze 0,25 i 0,50.(w każdym razie te wyniki się różniły) Wniosek przez był taki że, mam nosić okulary. Widzę bardzo dobrze, mógłbym powiedzieć że nawet celująco. Mam opory do okularów a oczy mnie w nich znacznie rzadziej szczypią. Od dawna kropie je kroplami DOZ oviso, a od niedawna Starazolin Hydro Balance. Stało się to na tyle uciążliwe, że szukam pomocy nawet tu.
fiftusiek
Użytkownicy
Posty: 16
Rejestracja: 22 mar 2017, o 14:31

Re: Szczypanie oczu

Post autor: fiftusiek »

Zapewne masz bardzo wysuszone oczy spróbuj sobie kropel Hialeye free które świetnie sobie własnie radzą z problemem jakim jest suchość oka. Moja mama poleciła mi te krople gdyż dostałam bardzo dobrą prace jednak wymagającą ciągłej pracy przed ekranem z tego powodu moje oczy były ciągle zmęczone.
Wrzawka
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2019, o 00:45

Re: Szczypanie oczu

Post autor: Wrzawka »

Może po prostu masz na coś uczulenie i dlatego nikt nie może Ci powiedzieć co i jak.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post