Program dla gabinetów medycznych

Możliwość reklamowanie swoich gabinetów,reklama lekarzy,stron,blogów. Polecane szpitale,lekarze. Opinie.Ankiety licencjackie
Po akceptacji przez administratora
Lekarz Medic
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2019, o 11:11

Program dla gabinetów medycznych

Post autor: Lekarz Medic »

Jeżeli szukasz programu, który pomoże Ci usprawnić obsługę pacjenta, wdrożyć EDM, a co najważniejsze pozyskiwać nowych pacjentów, dzięki darmowemu systemowi rejestracji online to polecam program dla gabinetów medic.

Rejestracja trwa kilka minut, a w ramach wersji darmowej mamy w pełni funkcjonalny system do prowadzenia kalendarza wizyt zintegrowany z systemem do rejestracji online, który osadzamy na swojej stronie i nikomu nie musimy płacić za pozyskiwanych pacjentów.

W ramach wersji płatnej możemy prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną, wystawiać e-zla bezpośrednio z aplikacji, drukować zalecania wraz z receptami. Co najlepsze uruchomić na naszej stronie Internetowe Konto Pacjenta, dzięki któremu można w znaczący sposób odciążyć obsługę pacjentów, przerzucając na nich część czynności - i będą mega zadowoleni. Pacjent może ze swojego konta przesyłać dokumentację medyczną bezpośrednio do swojej karty pacjenta. Polecam system medic.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post