Czy lekarze w MSWiA mają wgląd do historii leczenia pacjenta?

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Karolmekal1
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2019, o 19:33

Czy lekarze w MSWiA mają wgląd do historii leczenia pacjenta?

Post autor: Karolmekal1 »

Witam, bardzo proszę o pomoc. Otóż mam pytanie, czy lekarze w przychodni MSWiA mają wgląd w historię leczenia pacjenta. Mianowicie chodzi o komisję lekarska do Straży Pożarnej, mam tam do przejscia z obiegówką bodajże 9 lekarzy, jednak niegdyś miałem lekką depresję co wiązało się z pobytem w szpitalu psychiatrycznym przez 12 dni. Jestem juz całkowicie zdrowy, przeszedlem zarowno testy psychologiczne jak i sprawbosciowe, lekarze to oststni etap rekrutacji, jednak boję się, że psychiatra w MSWiA bedzie miał wgląd do mojej historii leczenia i zniweczy to moje marzenia o pracy w PSP. Dodam jeszcze, że było to w 2015 roku, była wzywana wówczas do mnie karetka. Jednak to przeszlosc, ktorą juz dawno odzieliłem grubą kreską. Pozdrawiam
Zombie
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2019, o 15:40

Re: Czy lekarze w MSWiA mają wgląd do historii leczenia pacjenta?

Post autor: Zombie »

Tylko i wyłącznie na polecenie, sąd/prokurator. Nie mają tak od ręki wglądu w twoje dane, nawet w policji jak wrzucisz kogoś na bęben żeby Sobie sprawdzić np nowego partnera byłej.. No to grubo się tłumaczysz i możesz dostać dyscyplinarkę. Nie będą tego sprawdzać, chyba że spytają czy jakieś problemy psychiczne.. odpowiedz nie. Ale jak wyjdzie później że nie powiedziałeś .. zataiłeś ... No to sam wiesz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post