Pogorszenie erekcji

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Markir
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, o 09:54

Pogorszenie erekcji

Post autor: Markir »

Mam 45 lat i widze u siebie mniej więcej od 5 lat znaczny spadek libido. Jak równiez pogorszenie erekcji. Wytryski są mniejsze. Z roku na rok jest coraz gorzej. Wydawało mi się wcześniej że problem dotyczy jedynie starszych mężczyzn.

Jak polecicie poprawic ten stan?
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Pogorszenie erekcji

Post autor: ant »

No chłopie, problemy z erekcją mogą mieć wiele powodów.Natury psychicznej jak również natury fizycznej. Moze być to przepracowanie problem z hormonami, kiepska dieta oraz brak aktywności fizycznej. Jesli nie jest to problem z hormonami, to polecam tabletki na erekcję.
Markir
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, o 09:54

Re: Pogorszenie erekcji

Post autor: Markir »

Czytałem o viagrze ale nie chciałbym w tym wieku brać.
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Pogorszenie erekcji

Post autor: ant »

Nie piszę tutaj o viagrze bo faktycznie tabletki te nie powinny być brane ot tak sobie ale po konsulacji z lekarzem ale polecam zastanowić się albo nad braveranem albo nad cum on. Bo u mnie te tabletki dały dobre efekty. Początkowo brałem bravran, potem jednak przerzuciłem się na cum i cum lepiej się sprawdził.
Markir
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, o 09:54

Re: Pogorszenie erekcji

Post autor: Markir »

Ile je brałeś?
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Pogorszenie erekcji

Post autor: ant »

Braveran łykałem sobie przed stosunkiem, działał jak miałem ochotę, jednak z czasem jego dzialanie zaczeło spadać. Wtedy poszukałem innych środków i natrafiłem na cum on. Cum on brałem regularnie. Codziennie po dwie tabletki, potem zmniejszyłem dawkę do jednej bo nie potrzebowałem wiecej Libido wieksze, łatwiej mogłem utrzymać erekcję. Partnerka oczywiście bardziej zadowolona.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post