Leki na erekcję bez recepty

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Leki na erekcję bez recepty

Post autor: waldi »

Ktoś brał moze tabletki na erekcję cum on? Lekarz zalecil mi wlasnie te tabletki i chciałbym się dowiedzieć czy rzeczywiście komus pomogly.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Leki na erekcję bez recepty

Post autor: amir »

Ja aktualnie biorę. generalnie szybkość działania zależy od Twojego "nastawienia" i pobudzenia:) Tak jak wiele innych tabletek tego typu działaja kiedy Ty masz ochotę na seks. Jesli nie masz ochoty to żadna tabletka Ci nie pomoze. Ale jeśli masz ochotę to nie stresujesz się, ze członek nie stanie bo w przypadku tych tabletek działanie jest bardzo dobre i nie ma stresa, że mały Cię zawiedzie w takiej sytuacji. A i nie wyobrażam sobie tutaj działania od razu bo cum on działa po pewnym czasie,przy regularnym braniu tabletek codziennie. Wspierają organizm. Jeśli chodzi o cenę w stosunkku do jakości to nie znalazłem obecnie żadnych innych lepszych tabletek na erekcję.
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Leki na erekcję bez recepty

Post autor: bbbk »

Potwierdzam tutaj to co napisał poprzednik. Bardzo dobry specyfik,bardzo sktueczny w działanu, atrakcyjny cenowo i najważniejsze, że nie jest tak reklamowany co inne tabletki. O dziwo te reklamowane w tv i w radio specyfiki nie są tak skuteczne jak cum on, który ma lepszy skład. Za reklamę trzeba w sumie zapłacić i to z własnej kieszeni. Sam żałuję, ze nie dowiedziałem się o nich wcześniej.
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Leki na erekcję bez recepty

Post autor: tobiaszr »

Równiez biore cum on ale denerwuje mnie to, ze musze je zamawiać z neta, a nie są dostępne w aptekach. No chyba, że coś przeoczyłem? Bo do tej pory nie spotkałem się z tym środkiem stacjonarnie. Chyba zrobie sobie większe zamówienie
Markir
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2019, o 09:54

Re: Leki na erekcję bez recepty

Post autor: Markir »

Również polecam cum on, przynajmniej na początku.Sam trochę żałuję, ze nie zdecydowałem się na ten środek trochę wcześniej, a brałem wcześniej wiele innych (często reklamowanych). No i przyjmowałem sildenafil, mam lekkie nadciśnienie i dostawałem takich rzutów ciśnienia i bóli głowy, ze po prostu czasami nie myślałem nawet o seksie. Tak to na mnie negatywnie wpływało. Cum on nie powoduje przynajmniej żadnych efektów ubocznych.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post