ATOPERAL Szampon do skóry atopowej

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Asystentka

ATOPERAL Szampon do skóry atopowej

Post autor: Asystentka »

Formuła szamponu opracowana została w celu zapewnienia intensywnej pielęgnacji i aktywnej ochrony skóry atopowej. Carbamide zapewnia odpowiednie nawilżenie owłosionej skóry głowy. Działa przeciwświądowo. Aktywny kompleks α-hydroksykwasów (Lactic Acid) oraz L-argininy poprawia ukrwienie skóry głowy stymulując wzrost włosów i wzmacniając ich strukturę. Dodatkowo, α-hydroksykwasy zapewniają świeży wygląd włosów, a L-arginina kondycjonuje włosy i ułatwia ich układanie. Dzięki zastosowaniu substancji o właściwościach nawilżających, kojących i antyoksydacyjnych, Atoperal® Szampon zapewnia komfort i doskonałe efekty codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Atoperal® Szampon bardzo dobrze usuwa zabrudzenia oraz pozostałości preparatów pielęgnacyjnych z włosów i owłosionej skóry głowy; zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry głowy; pielęgnuje włosy, nadając im naturalny połysk i zwiększając elastyczność; posiada optymalne własności myjące i pielęgnujące.

Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy i delikatnie wmasować. Po 2 minutach dokładnie spłukać. Zaleca się stosowanie szamponu z innymi preparatami z linii Atoperal®: Żelem, Kremem oraz Emulsją.
Załączniki
atoperal.jpg
atoperal.jpg (3.65 KiB) Przejrzano 2255 razy
jagomala
Użytkownicy
Posty: 62
Rejestracja: 2 sie 2017, o 18:30

Re: ATOPERAL Szampon do skóry atopowej

Post autor: jagomala »

Atoperal bardzo dobrze radzi sobie z przesuszoną skórą i np. reakcjami alergicznymi. Ale jest coś jeszcze, w moim przpadku ten szampon sprawił, że pozbyłam się łupieżu. Mój lekarz powiedział, że to być może dlatego, że łupież miał u mnie podłoże alergiczne i stąd poprawa.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post