Wydzielina w oczach

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
Tom97
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 1 gru 2016, o 21:06

Wydzielina w oczach

Post autor: Tom97 »

Witam od roku występuje u mnie problem z białą wydzielina w oczach ale zacznę od początku.
Rok temu we wrześniu skończyłem pracę w fabryce akumulatorów gdzie miałem styczność z ołowiem dwa miesiące po skończeniu pracy wieczorem oraz podczas snu zaczęła pojawiać sie w moich oczach biała wydzielina na początku jest jej mało potem zaczyna robić sie to uciążliwe ponieważ przesuwa sie na środek oka i utrudnia widzenie. Gdy rano sie budzę wydzielina jest w spojówce nie jest jej dużo zazwyczaj wyciągam ją jedynym ruchem ponieważ cała sie ciągnie(kolor biały) , po jej wyciągnięciu rano problem ustępuje i do godziny 19-20 nic mi sie w oczach nie pojawia. W ciągu dnia jeśli sie zdrzemnę np. na 20 minut wydzielina zaraz sie pojawia natomiast po przebudzeniu i wyciągnięciu jej problem znika. W spojówce lewego oka pojawiła sie mała biała grudka. Byłem u lekarza nfz przepisał mi jakieś krople bez recepty na suche oko niestety bez skutków. Testy na bakterie/wirusy niczego nie wykazały. Poszedłem do okulisty prywatnie, przepisał mi krople na receptę na zapalenie spojówek spowodowane alergia (nie pamiętam nazwy) po stosowaniu leku znikła biała grudka w spojówce lewego oka natomiast problem z wydzielina nie ustąpił. Teraz lekarz zamiarza przepisać mi krople ze sterydami w kierunku alergii. Czy to napewno alergia? Czy ktoś ma jakiś pomysł co może mi dolegać? Jedynym objawem jest biała ciągnąca się wydzielina i najdziwniejsze jest to że pojawia się tylko wieczorem i podczas snu a normalnie w ciągu dnia nic mi sie nie dzieje....
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post