Czy takie odczucia są normalne po leczeniu kanałowym zęba?

Choroby, leczenie zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej, tkanek jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego.
AguSek1
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2019, o 14:33

Czy takie odczucia są normalne po leczeniu kanałowym zęba?

Post autor: AguSek1 »

Około 3 msce temu miałam leczony kanałowo ząb (6-tkę) ponieważ odczuwałam silny ból przy ciepłych i zimnych napojach. Po leczeniu kanałowym zaczęło się najgorsze. Odczuwam dziwne uczucia jakby ten (nie śmiejcie się proszę, bo nie wiem jak to inaczej opisać) ząb był szklany, czy takie uczucie jakby się do niego przykładało sztuće, mam takie wrażenie, że lepiej by było gdybym go wyrwał, bo tak mi "przeszkadza". Z początku myślałam, że takie odczucia są spowodowane tym, że z boku zęba mam więcej plomby. Kolejna Pani Stomatolog spiłowała "nadmiar", ale problem jest nadal :( Nie wiem czy ja jestem jakaś przewrażliwiona czy jak :( Kieszonka dziąsłowa tego zęba mi się troszkę zmniejszyła i między kieszonką a zębem mam małą szparkę, w którą wchodzi mi jedzenie. Aktualna Stomatolog przepłukała to miejsce i włożyła lekarstwo. Kolejną wizytę mam 06.10 i zastanawiam się co powinnam z tym zrobić. Czy macie podobne odczucia?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post