Rozchylone uda, a erekcja?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dimedicus

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: dimedicus »

proszę postarać się zrobić w/w badania, na początek krew.
twitek1999
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 6 lut 2016, o 13:47

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: twitek1999 »

Wyniki badań cholesterolu i testosteronu:

Cholesterol całkowity (ICD-9: I99): 153 Zakres ref: 115 - 190
Testosteron (ICD-9: O41): 711 Zakres ref: 241 - 827

Czyli raczej nie ma w tym wypadku powodów do niepokoju i należy rozwiązania szukać gdzie indziej?
dimedicus

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: dimedicus »

twitek1999 pisze:Czyli raczej nie ma w tym wypadku powodów do niepokoju i należy rozwiązania szukać gdzie indziej?
jak widać jest ok.
twitek1999
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 6 lut 2016, o 13:47

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: twitek1999 »

Dziękuję Panu serdecznie za pomoc.

Natrafiłem w internecie na coć co się nazywa Zespół zakodowanych reakcji seksualnych
Generalnie polega to na tym, że w wieku dojrzewania, poprzez masturbację utrwalają się u nas mechanizmy osiągania orgazmu, wielokrotnie powtarzane, które mogą potem mieć wpływ na niemożność osiągnięcia satysfakcji podczas normalnego stosunku. Częściej występują u kobiet i u nich zakodowany jest to bodziec, w stylu drażnienia łechtaczki lub polewania jej wodą, i w przyszłości nie mogą one osiągnąć orgazmu podczas normalnego stosunku z partnerem. U mężczyzn najczęściej są to bodźce mocnego ucisku członka (ręka może ścisnąć mocniej, niż pochwa), co w przyszłości uniemożliwia odbycie normalnego stosunku.

Czy uważa Pan, że to może być dobry trop. Czy spotkał się Pan z czymś takim i mógłby poradzić co robić w takiej sytuacji, gdyby okazało się to prawdą?
Z góry dziękuję za odpowiedź
dimedicus

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: dimedicus »

twitek1999 pisze:Natrafiłem w internecie na coć co się nazywa Zespół zakodowanych reakcji seksualnych
Już chyba wspominałem że problem może być w głowie
twitek1999 pisze: Częściej występują u kobiet
w brew pozorom nie tylko.
Może wskazane porozmawiać szczerze z partnerką albo psychologiem.
Trzeba się bardzo kontrolować aby odwrócić ten stan.Wymai to niestety wysiłku i czasu
twitek1999
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 6 lut 2016, o 13:47

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: twitek1999 »

dimedicus pisze: Może wskazane porozmawiać szczerze z partnerką albo psychologiem.
Co do psychologa to nie ma z tym problemu, jestem pod stałą kontrolą i wszystko jest w porządku, natomiast z partnerką się niedawno rozstałem.
dimedicus pisze: Trzeba się bardzo kontrolować aby odwrócić ten stan.
Co by Pan w takiej sytuacji zalecał? Całkowitą wstrzemięźliwość od masturbacji? Jeśli chodzi o rozładowanie napięcia, potrafię się kontrolować, więc nie byłoby z tym dla mnie problemu.
Czy może próby osiągania orgazmu przy rozchylonych udach, powiedzmy, w miarę naturalny sposób, aby "przestawić" organizm?
Rozumiem, że najlepszym rozwiązaniem byłyby normalne próby stosunków, ale w chwili obecnej nie mam partnerki.
dimedicus pisze:Wymai to niestety wysiłku i czasu
Z tym raczej nie będzie problemu. Niech mi Pan uwierzy, że aby rozwiązać ten problem jestem w stanie poświęcić cały swój czas i zrobić dosłownie wszystko, niezależnie ile wysiłku miałbym na to poświęcić

Dziękuję za pomoc.
gist
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 paź 2019, o 19:38

Re: Rozchylone uda, a erekcja?

Post autor: gist »

Witam,czy po tak długim czasie doszedłeś co było problemem ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post