Uszkodzone kolano

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Mat3ys
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 07:03

Uszkodzone kolano

Post autor: Mat3ys »

Witam. Wczoraj źle stanąłem i wykrecila mi się noga w kolanie na bok udało mi się uratować i nie upadlem. Na początku jakoś jeszcze dało się dojść do domu i zginac nogę. Pojawił się obrzęk na początku miękki... Dziś jest drugi dzień obrzęk jest twardawy noga boli nie ma szans na zginanie czy próbę chodzenia. Mogło stać się coś poważnego czy raczej poczekać tydzień dwa na efekty? Obrzęk chlodze żelem. Dziękuję i pozdrawiam.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Uszkodzone kolano

Post autor: CentrumSynergiaCH »

witam. mogło sie stać coś poważnego ale tydzień czekania raczej nie zaszkodzi - chyba ze złamana to lepiej rtg chociaż zrobic :) pozdrawiam
zenoon
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 4 gru 2019, o 05:21

Re: Uszkodzone kolano

Post autor: zenoon »

Cześć , też mam niestety kontuzjowane kolano . Lekarz polecił mi , aby zaopatrzył się w ortezę stawu kolanowego ... Co warto kupić ? bo szczerze mówiąc nie chce mi się czekać na rozpatrzenie wniosku pod kątem refundacji na NFZ i wolę sam to załatwić żeby jakoś normalnie funkcjonować
Awatar użytkownika
marcinek
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 7 gru 2019, o 05:49

Re: Uszkodzone kolano

Post autor: marcinek »

wejdź sobie tutaj [mod], ortezy stawu kolanowego ANTAR z regulacją ruchomości są porządne. Sam kiedyś z takiej korzystałem i było ok. Dobrze stabilizowały i nie utrudniały wykonywania wielu codzienności w życiu codziennym itp.
zenoon
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 4 gru 2019, o 05:21

Re: Uszkodzone kolano

Post autor: zenoon »

spoko , dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
marcinek
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 7 gru 2019, o 05:49

Re: Uszkodzone kolano

Post autor: marcinek »

tam miało być oczywiście czynności, nie codzienności :-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post