"Tiki" prostaty, podobne np. do tików powiek

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Adamozwawy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2019, o 20:11

"Tiki" prostaty, podobne np. do tików powiek

Post autor: Adamozwawy »

Dzień dobry, chcę się poradzić, czy moja przypadłość kwalifikuje się na wizytę u lekarza. Otóż pewnie mieliście kiedyś takie jakby tiki np. powiek, albo jakichś pojedynczych mięśni gdziekolwiek na ciele. Takie szybkie, krótkotrwałe skórcze. Powtarzające się cyklicznie. Że niby z niedoborów magnezu itp. Ja od dłuższego czasu mam takie powtarzające się "tiki" gruczołu krokowego, a przynajmniej tak mi się wydaje, no mięsień zaraz poniżej jąder. Nic nie boli, nie mam problemów z oddawaniem moczu. Jednak jest to dość uciążliwe, rozprasza uwagę no i jest dziwne, podejrzane. Co to może być? Dodam, że długi czas byłem w nałogu masturbacji, co robiłem praktycznie co dzień. Czasami miałem wrażenie, że to właśnie przez to bo mięsień był przeciążony czy coś. Jednak po odwyku nadal mam te dziwne powtarzające się krótkotrwałe "tiki". Porśba i poradę, czy w ogóle ktoś się z czymś takim spotkał?
Adamozwawy
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2019, o 20:11

Re: "Tiki" prostaty, podobne np. do tików powiek

Post autor: Adamozwawy »

Odświeżam temat, ponieważ jest zmiana. Owe "tiki" w 99% ustąpiły z czasem na odwyku od masturbacji. Czasami występują po silnym wypróżnianiu, gdy podczas oddawania stolca mocno się napinam, to potem jeszcze mogą wystąpić, ale coraz rzadziej. Jest jeszcze jedna sprawa. Podczas mocnego napinania przy oddawaniu stolca miewam wycieki spermy. Prawdopodobnie silne mięśnie jamy brzusznej wyciskują wydzielinę z gruczołu. Mam to od dawna w sumie, jednak w okresach kiedy się masturbowałem tego nie było (prawdopodobnie nie miałem takich zapasów spermy w gruczole). Ktoś coś? Jakieś opinie? Dodam że nie mam problemów z erekcją.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post