Dobra klinika okulistyczna

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
OlaM13
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2017, o 18:44

Dobra klinika okulistyczna

Post autor: OlaM13 »

Gdzie się leczyliście i czy byliście zadowoleni? Znajoma ostatnio bardzo polecała mi Centrum Mikrochirurgii [mod], czy ktoś z Was może powiedzieć o tym nieco więcej? Póki co nie mam w planach jakiejś specjalistycznej operacji, ale mam sporą wadę wzroku i chciałabym być pod opieką dobrego lekarza.
Marek J
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, o 10:45

Re: Dobra klinika okulistyczna

Post autor: Marek J »

Ja zawsze chodzę do [mod]. Wydaje mi się, że są tam najlepsi specjaliści w swoim fachu a przy okazji nie jest to tylko klinika okulistyczna ale znajduje się tam wielu innych specjalistów.
Polecam
Lens-med
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2019, o 10:52

Re: Dobra klinika okulistyczna

Post autor: Lens-med »

Zapraszamy do nas, zawsze profesjonalnie podchodzimy do pacjentów i mamy za sobą pare lat doświadczenia, które wykorzystujemy by jak najskuteczniej pomagać ludziom.
dorazny
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 9 paź 2019, o 10:12

Re: Dobra klinika okulistyczna

Post autor: dorazny »

Jeżeli jesteś z trójmiasta lub okolic to mogę Ci polecić centrum okulistyczne [mod]. Miałem okazję zawitać do nich na konsultację związaną z korekcją wady wzroku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że mają moje pełne zaufanie w dalszych etapach leczenia.
Centrum okulistyczne znajduje się w Sopocie, więc idealnie dla wszystkich użytkowników z 3city ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post