Zgrubienie z lewej strony brzucha

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
ak.ak
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 23 lis 2015, o 18:36

Zgrubienie z lewej strony brzucha

Post autor: ak.ak »

Witam, dzisiaj rano złapał mnie skurcz w lewym boku, można powiedzieć że taki dość silny, po chwili wylądowałam w WC i od tamtej pory mam lekkie wybrzuszenie ok 3 cm nad lewym biodrem. Gdy dotykam nie boli ale wyczuwam tak jakby spuchnięty mięsień, takie mam odczucie. Od kilku miesięcy chodzę do lekarza rodzinnego z ostrymi napadami kłucia w tej okolicy, ogólnie z lewej strony. Lekarz zlecił USG które nic nie wykazało, morfologia OK, jedynie w moczu leukocyty i nawet jak biorę leki to dalej się liczba leukocytów utrzymuje. Przebadałam się ginekologicznie i też jest OK. Już nie wiem do jakiego lekarza się udać. Lekarz rodzinny uznał że jest wszystko ok i nigdzie dalej nie kieruje. Proszę o podpowiedź gdzie się udać i co to może być? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.
rozan
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2019, o 14:31

Re: Zgrubienie z lewej strony brzucha

Post autor: rozan »

Przy rozwijającej się w tych czasach medycynie na pewno wszystko okaże się pomyślnie, gdy pujdziesz do odpowiedniego lekarza. Życzę powrotu do zdrowia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post