Czerwone oko

Choroby, schorzenia i leczenie oczu.
pinka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, o 07:03

Czerwone oko

Post autor: pinka »

Od 6 lat zmagam się z problemem czerwonego oka. Zaczerwienienie pojawia się zwykle po nocy i obejmuje jakąś część jednego oka np. czerwony jest tylko dół oka lub np. jego wewnętrzna część. Zaczerwienie dotyczy obu oczu i nie towarzyszy temu żadne pieczenie, swędzenie czy łzawienie, jedynie ból przy dotykaniu. Takie zaczerwienienie zaczyna się od niewielkiej części oka i z czasem się powiększa. Trwa około 3 dni, znika i za parę dni znowu się pojawia. Nie jest to ten rodzaj zaczerwienienia jakie występuje z powodu przemęczenia czy podrażnienia, jest to mocno widoczne zaczerwienienie jak w przypadku zapalenia nadtwardówki. Łącznie w ciągu miesiąca mam czerwone oczy przez jakieś 18 dni. Byłam z tym problemem u 4 okulistów, 2 reumatologów, internisty i chirurga. Żaden lekarz nie potrafił mi pomóc, twierdząc jedynie, że gdzieś w organizmie musi być stan zapalny. I tego stanu zapalnego szukam już od dłuższego czasu ale bezskutecznie. Proszę o pomoc, jakąś podpowiedź ponieważ tracę już nadzieję.
rozan
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2019, o 14:31

Re: Czerwone oko

Post autor: rozan »

Chyba skoro nawet lekarze nie wiedzą to pewnie lepiej po prostu zrobić kompleksowe badania, chociaż jeśli będzie się korzystać tylko z lekarzy NFZ to wiadomo, że niestety będzie to się wiązało z czekaniem na wizyty w kolejkach, ale jeśli nic innego nie da się zrobić... Mam nadzieję, że ktoś jednak napisze tu coś mądrzejszego. Życzę zdrowia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post