Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
dacio14
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2019, o 18:48

Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Post autor: dacio14 »

Witam, od jakiegoś czasu podczas wypróżniania przy wycieraniu papierem znajduje się krew , nie wiem czy to hemoroidy czy może być coś innego.
rozan
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2019, o 14:31

Re: Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Post autor: rozan »

Kod: Zaznacz cały

poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/objawy/krwawienie-z-odbytu-przyczyny-jakie-choroby-oznacza-aa-Gt9h-LJnM-BUXc.html
Antoniusz
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2019, o 08:16

Re: Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Post autor: Antoniusz »

Jest duża szansa, że to hemoroidy. Ja poradziłem sobie z tym problemem bot trafiłem do dobrej kliniki.Tam lekarz wszytko sprawdził, przebadał mnie dokładnie i ostatecznie usunąl mi hemoroidy. Minęło kilka tygodni i jestem zdania, żę absolutnie warto.
kurasia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2019, o 06:14

Re: Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Post autor: kurasia »

Generalnie trzeba się wybrać do specjalisty i na pewno zrobić badanie kału na krew utajoną. Ale mogą to być też hemoroidy, duża szansa. Ja miałam niestety podobny problem ale w klinice [mod] lekarz był bardzo kompetentny i pomógł mi z tym problemem. Mam nadzieję, że to nic poważnego i życzę zdrowia.
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: Krwawienie z odbytu ,podczas wycierania

Post autor: groszka »

Też niestety miałam hemoroidy, świetnie się sprawdza lek posterisan, używałam czopków i różnica była szybko odczuwalna, można je bezpieczie nawet przed dłuższy czas stosować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post