Cysta w kości piętowej

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Grzegorz1991
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, o 14:13

Cysta w kości piętowej

Post autor: Grzegorz1991 »

Dzień dobry,

Z 15 lat temu miałem pustą kość w pięcie i miałem uzupełniane to wypełnieniem. Lekarze nazywali to cystą kości piętowej. Przeszedłem wtedy operację na piętę.
Lekarze mówili, że to szczęście że to wykryli lekarze, bo mogła pęknąć ta kość piętowa bez operacji.
Przypadkowo to wykryliśmy z rodzicami. Bo kilka razy miałem skręconą kostkę i za którymś razem lekarka wykryła, że jest taka cysta i potrzebna jest operacja.
Miałem wtedy 13 lat. Teraz mam 28 lat.
Od czasu do czasu od kilku lat boli mnie w tamtym miejscu. Dzisiaj z kolei bardzo mnie rozbolało i trzymało z 30 minut. Miałem problem z chodzeniem.
W sumie nie wiem co robić. Czy iść do ortopedy, czy robić prześwietlenie tej stopy? To była prawa stopa.
A może się tym kompletnie nie przejmować i nie zwracać uwagi na to. Bardzo proszę o odpowiedź i o jakieś rady.

Jeszcze dopiszę, że skóra w tamtym miejscu gdzie miałem ciętą piętę podczas operacji tak jakby wklęsła tak lekko do środka. Może tylko to moje przypuszczenia, ale tak to widzę. Jestem troszkę zdenerwowany, bo nie chciałbym mieć kolejnej operacji.

Z góry bardzo dziękuję,
Grzesiek
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Cysta w kości piętowej

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam na operacje zawsze znajdzie sie czas oprócz ortopedy proszę sie jeszcze skosultować z terapeutą manualnym może uda sie to rozwiązać nie inwazyjnie. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post