Jak powiększyć prącie

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Jak powiększyć prącie

Post autor: nasajew »

Panowie krótka pilka
Jak to jest z tabletkami na powiększenie penisa. Działają czy nie?
Na forum piszę pierwszy raz chociaż czytam je od bardzo dawna. Radziliście tutaj w wielu problemach to doradźcie mi równiez. Mianowicie od lat walczę z kompleksem niewielkiego penisa,ma niewielki rozmiar bo 11 cm.
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Jak powiększyć prącie

Post autor: ant »

Zależy jakie. tabletki bo jest ich wiele i maja róznego rodzaju działanie. Jeśli będą to jakieś tanie szajsy z allegro to jasne,że różnicy nie będzie. Ale są porządne tabletki, które działaja fizjologicznie. Tylko nie nastawiaj się tutaj na powiększenie rzędu 8 cm jak na niektóych opakowaniach pisze ale tak mniej więcej 2-3 cm.

Amerykańcy lekarze przeszczepiają ludziom fiutki (mówię tutaj o inwalidach wojennych), to powiększenie wydaje się być pikuś.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Jak powiększyć prącie

Post autor: amir »

Jeżeli chodzi o powiększenie członka to Penilarge. Brałem cała kuracje. Plus oczywiście żel. Pelne 4 miesiące plus jeszcze wspomaganie się pompką. Efekt myślę przyzwoity, bo 3 cm na długości. W obwodzie 2 cm.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Jak powiększyć prącie

Post autor: nasajew »

A gdzie kupic oryginalne tak aby nie było podróbek? No i jak z pompką? Stosować do tabsów czy nie?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Jak powiększyć prącie

Post autor: amir »

Mialem pompkę bo kupiłem sobie na długo przed tabletkami na powiększenie penisa. Ale działanie w powiększeniu raczej większe ze strony tabletek ponieważ wcześniej stosowałem pompkę i praktycznie różnicy nie było. No może chwile po użyciu. Moim zdaniem tabletki są lepsze. Jeśli chodzi o miejsca to polecam sklep [mod]. Jest to oryginalny dystrubutor tabletek penilarge.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post