Czy to może być czerniak?

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
KamilG
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, o 07:06

Czy to może być czerniak?

Post autor: KamilG »

Witam. Jakiś tydzień temu zauważyłem na swojej prawej ręce czarną i dziwną pod względem kształtu plamę, czy to może być czerniak? Z góry dziękuję za pomoc.
1.jpg
1.jpg (3.37 KiB) Przejrzano 1837 razy
Dodam że od tego czasu również zauważyłem mocny spadek apetytu, częstsze wydalanie kału oraz zmęczenie. W tym czasie bolała mnie również głowa przez jakieś półtora dnia. Oczywiście będę szedł z tym do lekarza, ale chciałbym zobaczyć opinie od kogokolwiek czy może być to czerniak.
Antoniusz
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 10 cze 2019, o 08:16

Re: Czy to może być czerniak?

Post autor: Antoniusz »

Szczerze mówiąc ciężko ocenić, zdjęcie jednak nigdy nie oddaje pełnego obrazu. Jest taka możliwość oczywiście. Na pewno trzeba udać się do lekarza, polecam kilinikę [mod]. Tam właśnie zajmowali się moimi zmianami skórnymi, wiedzą co robią i znają się na tym. Powodzenia
80Magdalenka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, o 10:52

Re: Czy to może być czerniak?

Post autor: 80Magdalenka »

Witam
Zdecydowanie lepiej udać się do lekarza, wtedy mamy pewność co nam dolega, lepiej tego nie bagatelizować.
Mój mąż tez miał podobne znamię najpierw skorzystał z porady online na [mod] a później umówił się na wizytę bez wychodzenia z domu szybko i bez kolejki w dogodnym terminie. Naprawdę polecam zamiast biegać od przychodni do przychodni.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post