ból/kłucie z lewej strony/ciąża pozamacnicza (?)

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
ania1986
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2019, o 13:35

ból/kłucie z lewej strony/ciąża pozamacnicza (?)

Post autor: ania1986 »

Witam,
może zacznę od tego że od października razem z mężem leczymy się z powodu niepłodności,
od grudnia byłam stymulowana hormonami - Fostimon - 2 ampułki a potem zastrzyk Ovitrelle i tabletki Duphaston.
byłam u lekarza prowadzącego na wizycie w dniu 25.02.2020 - wtorek, lekarz stwierdził przestymulowanie - pęcherzyk nie pękł, i dostałam tabletki Duphaston.
w dniu 28.02.2020 r - po 3 dniach od wizyty u lekarza, obudziłam się z silnym bólem brzucha - do tego chciało mi się wymiotować i miałam zimne poty...wzięłam w pracy wolne na żądanie bo nie byłam w stanie do tej pracy pójść.. mój mąż wystraszył się że coś mi się stanie i również do pracy nie poszedł...
Po tygodniu od tego zdarzenia(06.03 w piątek) zaczęło mnie kłuć z lewej strony - myślałam na początku że to torbiel na jajniku - bo podobny ból, w dniu 08.03 dostałam okres - pierwszy raz miałam tak brzydki okres - kolor brązowy i do tego skrzepy krwi...
w dniu 12.03 czwartek byłam na znowu u lekarza prowadzącego - i lekarka zobaczyła coś dziwnego - myślała najpierw że to ciąża pozamacniczna i kazała wykonać badanie krwi beta HCG... Na drugi dzień zrobiłam badanie krwi, wynik był ok , nie ma ciąży pozamacnicznej, ale ból cały czas jest ...
w poniedziałek byłam na wizycie u Pani ordynator szpitala i stwierdziła, że też nie wie co to jest, że ma to 1,5 cm i to jest obok jajnika... kazała mi powtórzyć badanie na beta HCG i wynik znowu wykazał że to nie jest ciąża pozamacnicza... zrobiłam dodatkowo CRP . OB i morfologię - i wszystko mam w normie...
ktoś może mi pomóc ? skoro 2 lekarzy nie wie co to jest ... czy może to być efekt brania hormonów?
to nadal boli ... przez co nie mogę normalnie funkcjonować .. bardzo proszę o inrofmację czy którąś z was też miała coś takiego...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post