Problemy zdrowotne z gardłem

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Flyidlexxa
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2020, o 00:59

Problemy zdrowotne z gardłem

Post autor: Flyidlexxa »

Witam.
Od 3 miesięcy mam problem ze zdrowiem. A mianowicie zaczęło się od gardła. Poczułem uczucie przeszkody w gardle. Zacząłem się dławić chyba że stresu. Potem miałem problemy z połykaniem. W tym momencie obie dolegliwości mi nie przeszkadzają, przyzwyczaiłem się do nich. Problemy zaczęły się później. Zacząłem mieć problemy z oddychaniem. Dostaje co chwilę katar który się pojawia i znika i tak w kółko. Ciężko oddycha mi się przez nos, tracę powietrze, mam duszności. Niestety nie chce to ustąpić. Czuję także lekki ucisk na plecach, chyba na płucach ale nie wiem bo się nie znam. Cały czas boję się że może mi zabraknąć powietrza i mogę się udusić. Mam także zawroty głowy. Czy to zapalenie płuc? A może problem leży w tym gardle, może przerośnięty migdałek? Bardzo rzadko chorowałem, jak już to jakiś kaszel katar, który ustępował po paru dniach. W obecnej sytuacji ciężko jest pójść do jakiegoś lekarza ze względu na ten wirus. Czasami chcę wezwać karetkę, ale nie wiem czy to po prostu przez panikę czy to naprawdę coś poważnego. Teraz najważniejszy moment dlaczego to trwa 3 miesiące. Byłem u paru lekarzy u laryngologa także, ale jest pewien ogromny problem który mnie przerasta, nie jestem w stanie z tym walczyć. Mam przeogromny odruch wymiotny przy sprawdzaniu gardła przez lekarza. Lekarz nawet nie zdąży włożyć szpatułki a ja już dostaje tego odruchu którego nie mogę kontrolować i przez to żaden lekarz nie może mi pomóc. Tracę nadzieję na to że zostanę uleczony. Problem narasta z dnia na dzień. Dodam że mam 18 lat, chciałbym jeszcze pożyć, ale naprawdę jak narazie nie widzę, żeby ktoś był w stanie mi pomóc z moim problemem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post