Kompleks z powodu wielkości penisa

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: marlenaj »

Jestem z facetem, generalnie wszystko spoko. Lubimy ze sobą spędzać czas, właściwie to spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę :) Tylko jest jeden mały problem, on ma kompleks małego członka. Wiem, że to może wydawać się głupie, czy nawet śmieszne, ale z tego co widzę to dla niego jest jakiś problem... MI to tam nie przeszkadza... ale jemu jest z tym źle. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim wcześniej?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: amir »

Pozostają trzy wyjścia:
1. zmienić partnera;
2. pomóc mu w jakiś sposób, aby wrzucił na luz i się nie przejmował;
3. nic nie robić, czyli aby było tak jak było.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: nasajew »

No właśnie chciałabym mu bardzo pomóc, ale nie wiem jak. Rozmawiałam z nim, ale on za bardzo nie chce ze mną o tym rozmawiac.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: amir »

Faceci tacy są. To chyba wynika z ich psychiki. Poczytajcie sobie jeszcze o penilarge - dostępny zarówno w postaci żelu jak i w tabletkach. Z tego co się czyta to są dosyć efektywne. Zawierają w sobie m in l-argininę.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: nasajew »

No właśnie czytam, nie jestem do końca przekonana. To jest bezpieczne? Na jakiej zasadzie to ma działać?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: amir »

Bezpieczne, wynika to bezpośrednio ze składu. Poza tym przeszło różne badania i testy.
A co do zasadzy działania to w dużym skrócie działa tak, że członek składa się z ciał jamistych. Penilarge posiada l-arginina który wpływa na zwiększenie pojemności ciał jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jest ich tyle, że w sumie dają widoczny efekt.
janek79
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwie 2020, o 10:40

Re: Kompleks z powodu wielkości penisa

Post autor: janek79 »

Miałem podobny problem z żoną no i nie chciałem o tym gadać, dopiero wizyta u W. sprawiła, że zrozumiałem, że jest to problem jak np. bolący ząb i można go szybko naprawić rozmową lub powiększeniem penisa i żyć dalej!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post