Nie mam ochoty na seks

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Nie mam ochoty na seks

Post autor: Nataliaglik »

Hej. Czy ktoraś z Was również po 10 latach małzeństwa odczuwa zniechęcenie do seksu? Sama nie wiem co się dzieje bo kiedyś miałam niesamowitą ochotę na swojego meża. OBecnie nie mam ochoty na nikogo. Nie chce mi się tego robić. Seks mnie obrzydza. Możecie podpowiedzieć czy są jakieś środki, które mogą poprawić kondycję u kobiety? Widziałam,że w tv trochę z nich sie reklamuje....
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Nie mam ochoty na seks

Post autor: lobster »

Są i wypróbowałam kilka ! Pierwsza była asequrella ale bardzo mnie po niej głowa bolała tak wiec się trochę zawiodłam, szczególnie że nie jest to takie tanie. Ale potem pogadałam sobie z koleżankami i wiele z nich miało takie objawy. Po prostu nie jest to środek dla każdego. O wiele lepsze działanie natomiast miał na mnie środek libido elixir Poleciła mi go koleżanka i powiem Ci,ze mam o wiele wiekszą ochotę na zbliżenia.Co zbliża również mnie i męża.
Wiele z nas ma takie problemy ale są środki na to aby przeciwdziałać temu.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Nie mam ochoty na seks

Post autor: Nataliaglik »

Mam do Ciebie kilka pytań ivonka:
od kiedy bierzesz?
czy widziałaś jakieś efekty uboczne? No i gdzie dostać?
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Nie mam ochoty na seks

Post autor: lobster »

Nie ma efektów ubocznych bo są to ziołowe tabletki tak wiec niby jak ma byc tam efekt uboczny?Widziałam pierwsze efekty już praktycznie od razu ale nie wiem czy nie było to jedynie moje wrażenie bo byłam bardzo nastawiona na efekt. są to krople które wkraplasz do napoju, potem wiele razy testowałam i za kazdym razem był dobry rezultat ;) Zamawiałam przez internet. Czy jest w stacjonarniej to nie wiem. Kupisz w wielu sklepach. Najlepszy środek tego typu jaki bralam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post