Ból ujścia cewki.

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Marcin85
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, o 19:39

Ból ujścia cewki.

Post autor: Marcin85 »

Dzień dobry, szukam pomocy wszystko zawodzi. 10 lat temu miałem usuwane wędzidełko i plastykę napletka. I od mniejeiecej tamtej pory zaczęły się schody. Boli mnie zoledz w środku, bardziej jedna strona. Przy myciu jak naciskam boli , przy dotyku delikatnym nie ale nawet umyć się porządnie nie mogę, najbardziej po ejakulacji. Nie mogę dotknąć nawet. Nie wiem do czego ten ból porównać, tępy ból w skali. Od 1 do 10 - 8. Po wytrysku. Robiłem badania na wszystko, bakterie posiewy, na choroby weneryczne itd. Wszystko czyste. Robiłem mr miednicy który nic nie wykazał, byłem na cystoskopii podejrzewano, że może zwężenie cewki. Nic. Czysto, wszystkie badania które dało się zrobić zrobiłem. Maści miejscowe jak emla, czy lidokaina nic kompletnie nie dają. Dostałem skierowanie do poradni leczenia bólu i dostałem tramal! Zjadłem raz tabletkę nic nie pomogła a nie chce tego jesc bo wiem co to jest. I tu pytanie miał ktoś kiedyś taka sytuację? Jakie badania mogę wykonać? Ból jest dokładnie na czubku do centymetra. Bardziej z lewej strony. Strasznie to na mnie działa odchodzi mi ochota na seks, ogólnie unikam kontaktu. Czy przy wypalaniu tego wedzidelka coś mogło być uszkodzone? Już zastanawiam się czy podają blokadę w to miejsce jestem mocno zdesperowany. Dziękuję za każdą odpowiedź. Załączam zdjęcia, na których widać to ujscie, urolog nie widzi tam nic, ja widzę, bo mam to na codzień. Z lewej strony jest lekko opuchnięty, wogole całe ujscie lewa strona bardziej. Dopiero na zdjęciu widać zaczerwienienie. Pozdrawiam i dziękuję za każdą odpowiedź.
m.imgur.com/a/b4KCFsI
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post