Problemy z penisem - możliwa stulejka i chyba grzybica?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
ProfesorDynamo
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, o 17:16

Problemy z penisem - możliwa stulejka i chyba grzybica?

Post autor: ProfesorDynamo »

Witam,

Zarejestrowałem się na tym forum, gdyż muszę w końcu zasięgnąć czyjejś rady w krępującym temacie.

Otóż odkąd pamiętam, skóra na moim penisie była bardzo uciągliwa i długa. Nie wiem czy dramatyzuję i czy to normalne, ale podejrzewam u siebie stulejkę. We wzwodzie ciężko mi ściągnąć skórkę z żołędzia, penis jakby był mocno uciskany. Skórę jednak udaje mi się ściągnąć, choć nie bezboleśnie. mam 21 lat, mama mi mówiła że jak byłem mały to mi zabieg na penisie robiono, nie wiem czy to może mieć związek. Dodam, że dużo się masturbowałem między 13 a 16 rokiem życia, teraz prawie w ogóle i też może mieć to wpływ na mój problem.

Drugą przypadłością, która pojawiła się u mnie jakieś 2 miesiące temu są dziwne białe jakby grudki na skórze napletka. Wyglądają jak zaschłe nasienie, ale są twarde, nie da się ich zmyć i bolą przy próbie zdrapania. Ostatnio biały nalot mocno się rozprzestrzenił, nawet skóra penisa wydaje mi się biaława. Zakładam, że to grzybica? Macie jakies sprawdzone sposoby na to? Jakiś krem bez recepty? Bo nie mam czasu do urologa się udać

Zdjęcia ilustrujące mojego członka są w załącznikach. Dziękuję za wszelką pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post