Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: Nataliaglik »

Jestem z moim aktualnym partnerem od około 6 miesięcy. Problem polega na tym, że od jakiegoś czasu rozpoczęliśmy współżycie. Na początku były to zwykłe pieszczoty, ale za każdym razem posuwaliśmy się dalej. No i w końcu stało się... a właściwie prawie się stało, bo on zbyt szybko doszedł. Później było jeszcze kilka prób z podobnym rezultatem. Dodam, że ja mam 23 lata a on 20. Zastanawiam się jak rozwiązać ten problem, bo widzę, że dla niego jest to też stresująca sytuacja...
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: ailana »

W tym wieku to dosyć naturalna sprawa. Z wiekiem nabierze wprawy i będzie mógł dłużej. Zanim to nastąpi proponuję zmianę strategii. Nich on się głównie Tobą zajmuje (staraj się go nie stymulować). Warto też zainwestować w jakieś gadżety. Myśleliście o tym? Kolejna sprawa to preparaty wydłużające czas stosunku dla niego. Są przecież różnego rodzaju środki, prezewatywy, żele czy środki w spray. Działają one tak, że hamują nadwrażliwość receptorów dotyku.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: Nataliaglik »

Naturalna sprawa, ale wiesz - nie wpływa to budująco na związek. Dla mnie jest to jednak istotna kwestia, aby w tych sprawach wszystko układało się tak jak powinno.
O jakich preparatach mówisz? Niczego takiego jeszcze nie stosowaliśmy.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: ailana »

No na przykład seria Orgasm Control. Naprawdę o tym nie słyszałaś? Są to tabletki plus krem. Składają się z ziołowych składników i są polecane nawet przez lekarzy. Można je kupić bez recepty i na Waszym miejscu zdecydowałabym sie właśnie na to. Nie ma sensu na poczatku truć się jakimiś lekami na receptę. No i jestem pewna,że on protestowałby przed wybraniem się do lekarza :P
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: Nataliaglik »

Nie słyszałam. Po prostu wcześniej nie interesowałam się takimi rzeczami i tyle.Czy mogę to dostać może w sieciowych sklepach? Takich jak na przykład Natura czy Rossman? Może i powinnam mu coś takiego kupić....
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Przedwczesny wytrysk mężczyzny

Post autor: ailana »

Nie wiem, nie sprawdzałam. My zwykle zamawiamy przez internet. Jest taniej i szybciej. Wpisz sobie w Google frazę "orgasm control" to Ci wyskoczy wszystko na jego temat.Dostępne są w żelu, spray-u oraz w tabletkach.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post