e-Recepta

Leki, wskazania, działanie, skutki uboczne, interakcje leków.Leki zalecane do leczenia.Środki spożywcze bezglutenowe
Hiacynta33
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:02

Re: e-Recepta

Post autor: Hiacynta33 »

Jak najbardziej zawsze możesz zrealizowć część recepty pózniej. Robia odpis bez problemu i dostajesz to czego nie ma później. NIgdy nie miałam z tym problemu
Betka
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:20

Re: e-Recepta

Post autor: Betka »

No ciekawa jestem jak to działa, założę sobie to konto i sprawdzimy. Ciekawe tylko, czy jakiś lekarz mi już wystawi taką e-receptę, bo podejrzewam, że oni też są tak samo zestresowani tą sytuacją, jak i my, pacjenci ;)
Marylin
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 26 cze 2017, o 10:32

Re: e-Recepta

Post autor: Marylin »

Przede wszystkim to jest to dla wszystkich wygoda. Ostatnio mi pani magister w doz mówiła, że w końcu ma spokój z nieczytelnymi receptami. Wiadomo, jakie pismo miewa lekarz. :D
Hiacynta33
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:02

Re: e-Recepta

Post autor: Hiacynta33 »

A to prawda ja też się spotkałam z taką sytuacją panie farmacutki odnoszę wrażenie jakies szybsze i mocniej uśmiechnięte
groszka
Użytkownicy
Posty: 80
Rejestracja: 1 sie 2017, o 21:48

Re: e-Recepta

Post autor: groszka »

Dziewczyny a jak to wygląda z receptami dzieci? Im konta e-pacjenta chyba nie da się założyć?
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: e-Recepta

Post autor: Pomelka »

Normalnie się realizuje recepty dzieci. :)
Pomelka
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:23

Re: e-Recepta

Post autor: Pomelka »

A jeszcze dopiszę, że dla dziecka można do 18. roku życia normalnie dawkowanie sprawdzać.
Hiacynta33
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 17:02

Re: e-Recepta

Post autor: Hiacynta33 »

ja mam w telefonie apkę i mogę na bieząco śledzić dawkowanie i wszytsko dzięki własnie e-recepcie mam wgląd do wszystkiego i nie boję się już o dziadków
Betka
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 kwie 2019, o 22:20

Re: e-Recepta

Post autor: Betka »

Powiem Wam, że tak się stresowałam tą całą e-receptą, a to żaden problem. Faktycznie realizacja jest prost, wszystko idzie sprawnie i szybko.
MarcelinaZ
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2018, o 21:41

Re: e-Recepta

Post autor: MarcelinaZ »

E-receptę na pewno zrealizujesz, wystarczy, że masz kod recepty i pesel, Panie tam są bardzo pomoce więc w razie potrzeby powiedzą co i jak.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post