ból pleców w części lędzwiowej

Choroby reumatyczne, zwyrodnienia układu kostno-stawowego, stany zapalnymi tkanki łącznej, rozpoznanie, leczenie oraz zapobieganie.
Edwin14
Użytkownicy
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2017, o 11:07

ból pleców w części lędzwiowej

Post autor: Edwin14 »

Witam,

Jakiś czas temu robiłem tomografię odcinka lędźwiowego kręgosłupa z uwagi na ból(kłucie) na dole pleców. Po jakimś czasie ból ustał i teraz znowu powrócił. Jakie leczenie by było najlepsze w tym przypadku? W załączniku wyniki badania.
Załączniki
IMG_20180804_113019.jpg
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: ból pleców w części lędzwiowej

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, opis wygląda nieźle, proszę udać się do terapeuty manualnego, po badaniu manualnym powie z czym jest problem i co trzeba robić pozdrawiam
Kamilos77

Re: ból pleców w części lędzwiowej

Post autor: Kamilos77 »

Hej, a na czym śpisz? Ja muszę przyznać, że moje przewlekłe bóle pleców faktycznie znacząco się zmniejszyły gdy zacząłem zwracać uwagę na materac w moim łóżku ;) my mamy materace hilding i wreszcie dobrze sypiamy :)
loop
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2021, o 18:29

Re: ból pleców w części lędzwiowej

Post autor: loop »

No ból może być od materaca, ale u mnie raczej ból spowodowany był różnymi schorzeniami i siedząca pracą. Byłam już na leczeniu w Klinice [mod] w Poznaniu. Tam zajmowali się mną doświadczeni i kompetentni specjaliści, leczenie odbyło się metodą McKenziego, która jest skuteczna. Mają korzystne ceny, polecam gorąco.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: ból pleców w części lędzwiowej

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Edwin14 pisze:
4 sie 2018, o 10:39
Witam,

Jakiś czas temu robiłem tomografię odcinka lędźwiowego kręgosłupa z uwagi na ból(kłucie) na dole pleców. Po jakimś czasie ból ustał i teraz znowu powrócił. Jakie leczenie by było najlepsze w tym przypadku? W załączniku wyniki badania.
Witam, opis jest bardzo dobry, sa niewielkie zmiany. Proszę pamieać ze nie leczy sie badania diagnostycznego tylko pacjenta. prawdopodobnie problem jest funkcjonalny, być może któryś ze stawów kręgosłupa sie słabo rusza, albo jest niestabiliny, być może problem jest staw krzyżowo biodrowy, można by gdybać i dywagować. Jedyne rozwiązanie to pożądne badanie manualne u wykwalifikowanego fizjo. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post