Niedorozwój piersi,brak popędu seksualnego,włoski między pie

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
tulipan19
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2016, o 10:36

Niedorozwój piersi,brak popędu seksualnego,włoski między pie

Post autor: tulipan19 »

witam.Mam 19 lat...Ogolnie rozwinięta jestem prawidłowo.Miesiączkuje od 12 roku zycia.Jednak podejrzewam u siebie niedorozwoj piersi.Roznica pod i na piersiach to jakies 3cm.Nie jestem anorektyczką.Biodra mam dosc szerokie.Nie wiem czym to moze byc spowodowane ,ale przeszkadza mi to z czasem coraz bardziej.Kilka lat temu mialam nadzieje ,ze jest jeszcze szansa na rowiniecie piersi,dzis mam coraz wiecej watpliwosci.Dodatkowym problemem sa wyrastające czarne włoski na brzuchy miedzy "piersiami"..Czasem pojawiaja sie na brodzie.Ogolnie zyje w duzym stresie ,mam pełno lęków .od 3 lat nie mam praktycznie popędu seksualnego.Wszystko to mnie niepokoi.Co to moze byc? i czy jest na to jakas rada?
Naprawde sie tym przejmuje i nie wiem juz co robić.
dimedicus

Re: Niedorozwój piersi,brak popędu seksualnego,włoski między

Post autor: dimedicus »

Czy przeprowadzano kiedykolwiek badania hormonalne?Badania ginekologiczno?Regularności okresów?
tulipan19
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2016, o 10:36

Re: Niedorozwój piersi,brak popędu seksualnego,włoski między

Post autor: tulipan19 »

nie przeprowadzalam zadnych badan.
dimedicus

Re: Niedorozwój piersi,brak popędu seksualnego,włoski między

Post autor: dimedicus »

Proponuje rozpocząć od gina.Lekarz skieruje na badania hormonalne i skieruje do endokrynologa(można też od lek.ogólnego ale i tak skierowanie będzie do endo i gino.)
Opisane objawy wskazują na zaburzenia hormonalne ale co jest przyczyną będzie można ocenić po badaniach i wówczas zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post