Problem z osiągnięciem orgazmu

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: Nataliaglik »

Witam. Mam ogromny problem jak juz wspomnialam w temiacie. Otoz wspolzyje od 8 lat, mam 5 letnie dziecko, narzeczonego i teoretycznie wszystko jest w porzadku. Problem polega na tym, ze z partnerem orgazm mialam dwa razy w zyciu. I to po duuuuzo dluzszym czasie niz on. Nie potrafie inaczej. Do konca moge sie tylko doprowadzic przy uzyciu wody pod prysznicem polewajac TO miejsce :( Narzeczonego zaczyna irytowac fakt ze nie moze mnie zaspokoic. Prosze o jakakolwiek pomoc...
kurasia
Użytkownicy
Posty: 12
Rejestracja: 27 mar 2019, o 06:14

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: kurasia »

To nie jest wcale rzadkie, więc się nie przejmuj za bardzo. Problem może leżeć w tym, że twój punkt G jest mało uwydatniony i słabo unerwiony, ponieważ to się zdarza częściej niż się może wydawać. Ja też miałam problem i korzystałam z różnych zabawek, sama czasem pomagałam bo chcesz tego tak bardzo a nigdy nie dochodzisz do euforii. Okropne uczucie. Mi pomogło powiększenie punktu g, więc polecam się sprawą zainteresować. Jeśli jesteś z Trójmiasta to polecam centrum medyczne medi-medic. Życzę szybkiego dojścia do rozwiązania zagadki:)
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: ailana »

Widocznie zapewnia nieodpowiednią stymulację.Polecam kupić sobie wibrator. Niech narzeczony stymuluje Cię tam przed stosunkiem i w trakcie.
Proponuję jeszcze zadbać o dobrą atmosferę w czasie stosunku. Czy jesteś odpowiednio podniecona? Czy aby się nie spinasz? Czy zastanawialiście się nad afrodyzjakami? Dobre działanie ma na przykład hiszpańska mucha ( w Polsce sex elixir).
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: Nataliaglik »

No wlasnie o to chodzie, ze jest mi z nim mega dobrze, uwielbiam sie z nim kochac, nie trzeba mnie namawiac i nigdy w zyciu nie wykrecalam sie *bolaca glowa* :) nawet kiedy na serio boli to nie jest to dla mnie zaden problem. Ale nie moge dojsc. Nie wiem, moze to siedzi w glowie... pamietam ze kiedy na poczatku mialam z tym problem, pozniej staralam sie doslownie *na sile*, tylko o tym myslalam. Nie wiem czy mi sie cos zablokowalo czy co.. ale nie umiem. Nie potrafie. W sumie podczas seksu jest mi tak dobrze z narzeczonym ze nawet nie potrzebuje dojsc. Tylko ze cierpi na tym on i to dla niego chcialabym to zmienic. Jakies pomysły? Pomocy :(
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: bbbk »

Dobre są takie gadżęty erotyczne:wibratorwspomniany sex elixirmożecie sobie kupić jakąś grę erotyczną ( jak rozkosz)ewentualnie libi spray ( psikasz tam na dole i masz większe odczucia).Czy zastanawiałaś się również nad wizytą u seksuologa?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: Nataliaglik »

Zastanawiałam się :) może najpierw spróbuje z jakimiś gadżetami. Jeśli to nie pomoże to udam się do specjalisty, może to coś da :)
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: marlenaj »

Czy piszecie tutaj o tym może?
intymnosc.pl/pl/afrodyzjaki/746-3op-sex-elixir-spanish-fly-45ml-1op-gratis.html

Bo sama się nad tym jakiś czas temu zastanawiałam. Niekoniecznie dlatego,że nie chce nam się uprawiać seksu czy rutyna ale po prostu uwielbiamy próbować rózne nowe rzeczy. A z hiszpańską muchą jeszcze styczności nie mielismy ( widzialam,że sporo przejawia się tekstów o niej w sieci tak wieć możę rzeczywiście warto jest sobie sprobować...).
bbbk
Użytkownicy
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2019, o 07:52

Re: Problem z osiągnięciem orgazmu

Post autor: bbbk »

Tak, zgadza się. Dokładnie ten środek mam na myśli.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post