Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: ailana »

Cześc. Czy Wy również to miałyście? Obecnie biore tabletki oraz metoda antykoncepcji jest super. Nie mogę sobie pozwolić na dzieciaczka tak więc jest to dla mnie bardzo wygodne. Nie tyję ani nic ale ochota spada mi po prostu do zera i jest to dla mnie bardzo stresujące. Zastanawiam się czy w jakiś sposób mozna byłoby ją przywrócić. Uprzedzając odpowiedzi, tak zmieniałam tabletki na inne. Jest to już trzeci rodzaj tabletek ale wszystkie działaja na mnie tak samo
Widziałam,ze w tv reklamuje się wiele rodzajów tabletek, które można brac również przy antykoncepcji. Czy któraś z Was brała moze takie tabletki ? Czy mają działanie?
marlenaj
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 sty 2017, o 09:25

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: marlenaj »

Możesz spróbować brać tabletki na libido, ale czy pomogą to jest indywidualna sprawa, myślę, że nie działają z automatu na każdą osobę
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: Nataliaglik »

Na mnie działaja. Mi poleciła je pani ginekolog kiedy kolejne tabletki antykoncepcyjne powodowały u mnie obniżenie libido. Biorę Libido Therapy. Może nie są takie rozreklamowane jak na przykład asequrella ale mam porównanie oraz są o wiele skuteczniejsze. Dzieki nim nadal ciesze się seksem a jednocześnie mogę
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: ailana »

Właśnie na czymś takim mi zalezy. Możesz mi napisac mniej więcej po jakim czasie od brania tych tabletek widziałaś u siebie efekty ich działania? Oraz gdzie mozna je kupić> Czy jak wybiorę sie do apteki to je dostanę?
No i czy możesz tutaj napisać [mod] jaki mają skład?
Nataliaglik
Użytkownicy
Posty: 48
Rejestracja: 27 sty 2020, o 08:18

Re: Brak ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych

Post autor: Nataliaglik »

Nie wiem czy są w aptekach. Sama zamawiam je przez internet ( pytałam się kiedyś w aptece ale nie było).
Efektów nie zobaczysz od razu. U mnie przyszły tak po ok tygodniu brania chociaż naprawdę dobre efekty widziałam dopiero po ok 3 tygodniach. Poza tym z tygodnia na tydzień jest lepiej. Na stronie znajdziesz również skład. Są to same ziołowe składniki tak wiec nie musisz sie o nic obawiać. Na pewno Ci to nie zaszkodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post