Nie mogę osiągnąć erekcji

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: nicor »

Mam 45 lat. Mam na myśli, że nie mogę osiągnąć pełnej erekcji - tzn takiej umożliwającą swobodną penetrację, bez kombinowania. Mam nadzieję, że wiecie o czym piszę.
Nie wiem czy to problem ze mną, czy moja kobieta przestała mnie już pociągać - ale coś jest na rzeczy ;/ Jak sobie z tym radzić?
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: ant »

Powodów może być wiele. Moze to stres a może nieodpowiednie odżywianie się , brak ruchu. Tak jak kolega powyżej najlepiej byłoby zrobić odpowiednia badania krwi tak aby wykluczyć problemy natury fizycznej. Jeśli chodzi o sildenafil to na razie bym się wstrzymał bo moze wystarczą jakieś ziołowe środki .Czy brałeś coś takiego?
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: nicor »

"Mam świadomość że powodów może być wiele, ale wszystkie sprowadzają się do jednego - nie jestem już w tym wieku co kiedyś... i taka jest prawda. Czasu nie da sie oszukać.
Nie nic jeszcze nie brałem. Chyba jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany, aby pójść z tym problemem do seksuologa."
ant
Użytkownicy
Posty: 31
Rejestracja: 22 maja 2019, o 09:06

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: ant »

Dokładnie. Na sildenafil jeszcze będzie czas. Sam proponowałbym spróbować jak działa na Ciebie Cum on. Jest to również bezpieczny ziołowy środek. Zamówisz przez internet ( jest on dopuszczony przez krajowy rejestr farmaceutyczny tak więc nie musisz się obawiać o żadne nieodpowiednie działanie). NIe radziłbym nastomiast zamawiać srodków niewiadomego pochodzenia jak na przykład te wszystkie z USA reklamowane na niektórych stronach.
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: nicor »

Ok, zamówiłem tego cum on. Trochę mnie to kosztowało, więc mam nadzieję, że będą jakieś efekty. Jutro podobno ma być. Jak przetestuję to dam info czy i jak działa.
pestor
Użytkownicy
Posty: 41
Rejestracja: 8 lis 2019, o 07:55

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: pestor »

Stosuję go od czasu do czasu. Nie musisz go zażywać regularnie, tylko przed planowanym stosunkiem (na ulotce jest to dokładnie opisane).
Gdybym miał stosować go regularnie, to też nie byłoby mnie stać, a tak jedno opakowanie wystarcza mi na około 4-5 tygodni (nie mam jakiegoś bujnego życia seksualnego).
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: nicor »

Myślę, że mogę polecić tego cum on ;) . Nie łączyłem z alkoholem i innymi specyfikami. W sumie było to nawet podniecająca ta cała sytuacja :) Erekcja rzeczywiście jest silniejsza.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: Henryst »

Sam się zastanawiam nad inventum. Czy mężczyzna z nadciśnieniem może zażywać lek Inventum?
Awatar użytkownika
tobiaszr
Użytkownicy
Posty: 74
Rejestracja: 17 maja 2017, o 12:10

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: tobiaszr »

Pytanie jakie jest to nadciśnienie oraz jaka jest to dawka środka inventum. Jeśli nadciśnienie jest niewielkie oraz nie jest to duża dawka środka to nie jest to jakieś duże przeciwwskazanie do jego przyjmowania.

Polecam po prostu zaufać swojemu organizmowi oraz patrzeć sie jak reaguje na takie środki. Zacznij od mniejszych dawek, na poczatek wystarczy na pewno jedna tabletka inventum. Jeśli nie będziesz widział u siebie negatywnych efektów, możesz sięgnąć po drugą. O ile oczywiście bedzie taka potrzeba, sam przyjmuję inventum od dość długiego okresu oraz nie widzę u siebie negatywnego wpływu na ciśnienie.

Swoją drogą w jakim wieku jesteś? Pytam sie bo bardzo często zaburzenia erekcji zależy od wieku.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Nie mogę osiągnąć erekcji

Post autor: nasajew »

Sam do tabletek Inventum podchodziłem dość sceptycznie, szczególnie po moich wcześniejszych próbach z innymi środkami tego typu. I spotkało mnie miłe zaskoczenie. Tabletki działają, nie miałem problemu ze wzwodem przed stosunkiem. Żałuje nieco, ze nie odkryłem ich wcześniej. Brałem przez jakis czas zalecaną dawkę czyli dwie tabletki, potem przerzuciłem się na jedna tabletkę i również działa. Przyjmuję na jakieś 40-50 minut przed stosunkiem, wtedy działanie jest najskuteczniejsze.

Dodatkowo efektem ubocznym (o ile mozna to tak określić) jest znaczne wydłużenie stosunku. Nie mam problemu z dojściem, ale zauważyłem, że mam większa kontrolę nad swoimi odruchami. Jestem w stanie uprawiać seks o wiele dłużej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post