Problem z przedwczesnym wytryskiem

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Post autor: lobster »

Witam.
Od jakis 2 miesiecy uprawiam z dziewczyną seks i mam pewien problem-przedwczesny wytrysk. Podobno to naturalne na początku u mężczyzn ale sęk w tym ze podczas dwóch pierwszych razów problem nie występował. Kochalismy się wtedy dwa razy pod rzad gdzie pierwszy stosunek trwał ok 10 minut a drugi ok 30. Przedwczesny wytrysk pojawil się dopiero przy trzecim razie i dlatego mnie to martwi. Dodam jeszcze ze zanim uprawialismy seks to się nie masturbowalem a przed tym razem gdzie zdążył sie szybki wytrysk masturbowalem się przez 2 tygodnie 2-3 razy dziennie. Możliwe ze ma to jakis wpływ ale szczerze to juz nie mam pojęcia :( z góry dziękuje za odpowiedz
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem

Post autor: nasajew »

Spokojnie. Jestem pewien praktycznie na 100%, że problem występuje u Ciebie z jednego powodu. Dziewczyna po prostu bardzo Ci się podoba i nie możesz się opanować aby nie wytrysnąć wcześniej. Są na to sposoby
masturbacja przed stosunkiem
prezerwatywa
chusteczki albo spray orgasm control.
Henryst
Użytkownicy
Posty: 51
Rejestracja: 12 gru 2019, o 07:48

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem

Post autor: Henryst »

Orientujecie się czy można to dostać gdzieś stacjonarnie? Bo zamawiałem te chusteczki ale przez internet a jednak dobrze byłoby również kupić normalnie w sklepie.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Problem z przedwczesnym wytryskiem

Post autor: nasajew »

Niestety sam rownież stacjonarnie nie kupowałem. Można dostać ale przez internet.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post