Bule po operacjach

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
mjex37
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, o 09:06

Bule po operacjach

Post autor: mjex37 »

Witam. Mam 35lat. 18 lat temu zdiagnozowano u mnie Dysplazję włóknistą postać wieloogniskową. ( Zajęte kości udowe, piszczelowe i strzałki w okolicach kolan.) W ciągu 11 lat przeszedłem 9 operacji. Od blisko 10 Lat walczę z niemal nieustannym bólem nóg. Lekarz prowadzący mówi, że wszystko się ładnie zagoiło i nie powinno boleć. A jednak boli.( jakieś 330 dni w roku). Byłem już u reumatologa w klinice leczenia bólu a nawet u psychiatry. Problemem jest to, że mało który lek przeciwbólowy cokolwiek pomaga. Jak się już taki znajdzie to po miesiącu góra dwóch lek przestaje działać. Co mogę jeszcze zrobić. Gdzie się udać. Jestem już bardzo zmęczony. Pozdrawiam wszystkich w tym trudnym szczególnie dla lekarzy czasie.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Bule po operacjach

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, proszę spróbować indywidualnej fizjoterapii, w takim przypadku musi być działanie na wielu płaszczyznach - lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post