Porażenie prądem i chwilowe omdlenie

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Milkunia
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2020, o 06:13

Porażenie prądem i chwilowe omdlenie

Post autor: Milkunia »

Witam. Mój mąż dziś wyjmował uszkodzoną żarówkę z żyrandola i zapomniał ustawić włącznika w pozycji wyłączonej. Przez chwilę poraził go prąd, dosłownie sekundę, dotknął palcem tego miejsca gdzie umiejscowiona jest żarówka i szybko wyjął. Poczuł straszne mrowienie w palcu i ból a po 10 sekundach zrobiło mu się biało przed oczami i na kilka sekund stracił przytomność. Po utracie przytomności wszystko wróciło do normy i mówi że czuje się dobrze. Czytałam że porażenie prądem może spowodować jakieś nieprzyjemne dla organizmu skutki, problemy z sercem nawet po kilku dniach. Mąż mówi że tylko serce mu bije szybciej przy wdechu a przy wydechu wolniej ,ale stwierdził że miał tak od zawsze bo chyba to normalne. Zastanawiam się czy nie powinniśmy udać się do lekarza na jakieś badania?
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Porażenie prądem i chwilowe omdlenie

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, myślę ze jeżeli nie ma problemów z sercem to raczej nie powinno nic sie wydarzyć. Jeżeli sie obawiać to do kardiologa. pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post