Wielkość penisa

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Wielkość penisa

Post autor: amir »

Od czego to zależy, że niektórzy panowie mają duże narządy rozrodcze a inni małe?
Od ilości testosteronu, częstotliwości współżycia czy może czegoś innego?
I czy wierzycie w te wszystkie sposoby na powiększenie przyrodzenia rzeczywiście się sprawdzają i czy nie są szkodliwe dla zdrowia?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Wielkość penisa

Post autor: nasajew »

Nie wiem i chyba nikt nie wie. Po prostu albo rodzisz się z większym przyrodzeniem albo nie. I trzeba się z tym pogodzić. Sa operacje na powiekszenie penisa ale moim zdaniem ta opcja totalnie odpada ponieważ można sobie tym co nie co uszkodzić a tego raczej nikt nie chce.
Druga opcja to specjalne środki na powiększenie . Jest polecana kuracja Penilarge. To tabletki. Bierzesz je 3 miesiące. Wspomagasz się jeszcze specajlnym kremem ( ochrona przed rozstępami podczas powiększania penisa). Aktualnie jest to najlepszy sposób.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Wielkość penisa

Post autor: amir »

Poważnie można tym powiększyć sobie pałkę ?
Pytam poważnie, bo co tu dużo mówić, natura nie obdarzyła mnie nadmiernie jeżeli chodzi o te sprawy. Najbardziej mnie interesuje czy są jakieś skutki uboczne? I czy te rozstępy to jakieś duże, gorźne?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Wielkość penisa

Post autor: nasajew »

Można. Rozstępy nie są duże, sam obecnie ich nie mam. Po prostu krem to profilaktyka jakbyś miał jakies skłonności. No i trzeb brać bardzo regularnie, codziennie. Jak nie bierzesz regularnie to po prostu nie będzie żadnego efektu. No i w przypadku penilarge nie ma żadnych skutków ubocznych .Zawiera same ziołowe składniki to jakim cudem niby miałby być groźny?
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Re: Wielkość penisa

Post autor: amir »

A masz możliwość wrzucenia składu? Nie musisz przepisywać wszystkiego z ulotki, po prostu napisz co tam się dokładnie w nim zawiera?
A i czy miałeś po nim jakieś skutki uboczne?
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Wielkość penisa

Post autor: nasajew »

Zdjęcia nie mam ale skład jest całkiem spoko. Dokładnie przestudiowałem ten środek i nic niepokojącego tam nie ma. Nigdy też nie miałem żadnych efektów ubocznych. Wiesz, tego typu środki są pod baczną lupą wszelkich inspekcji handlowych, sanitarnych, farmaceutycznych itd.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post