Odstawienie leków przy dziwnych wynikach

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
paprotka888
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, o 18:17

Odstawienie leków przy dziwnych wynikach

Post autor: paprotka888 »

Proszę o poradę mam takie wyniki (obrazek poniżej), a wynika to z tego że przedawkowałem leki - brałem (i biorę) 3 razy w tygodniu (nie codziennie) Euthyrox 100 i Novothyral 120. Endokrynolog kazał odstawić Novothyral i brać codziennie Euthyrox 150. Mam pytania:
1.Czy codzienne dawki aż 150 Euthyroxu nie spowodują kołatania serca tak nagle?
2.Czy w ogóle można odtsawiać nagle cały Novothyral?
3.Wiem, że mam słabą konwersję T3, ale jak w takim razie ją przywrócić?
4.Czy po zmniejszeniu dawki hormonów będę tył?
Proszę o pomoc, nikt nie potrafi mi doradzić, nawet lekarz rodzinny nie wie co powiedzieć.
Załączniki
ft20paz.png
Czaro
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2021, o 16:59

Re: Odstawienie leków przy dziwnych wynikach

Post autor: Czaro »

Proszę zmienić lekarz rodzinnego który skieruję do odpowiedniego specjalisty
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post