Sklep medyczny online

Różne informacje,czasem dziwne a czasem bardzo interesujące, o badaniach medycznych
miki789
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:23

Sklep medyczny online

Post autor: miki789 »

Szukam dobrego sklepu medycznego z kompleksowym wyposażeniem np. dla przychodni, najlepiej jeśli będzie działał online i będą w stanie sprawnie realizować zamówienia w momencie, gdy pojawi się taka potrzeba. Duża ilość sprzętu różnego rodzaju, również podstawowe elementy wyposażenia jakie mogą być potrzebne w takich miejscach jak przychodnia.
rozan
Użytkownicy
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2019, o 14:31

Re: Sklep medyczny online

Post autor: rozan »

Proponuję zajrzeć do internetowego sklepu medycznego [mod].
Jest tam duży wybór sprzętu, który może przydać się w przychodniach, (czyli dużo sprzętu przydatnego również w szpitalach), sprzęt rehabilitacyjny i asortymenty przydatne podczas rehabilitacji, naprawdę jest w czym wybierać, Sklep również prócz wysyłki realizuje wnioski NFZ, więc tym bardziej polecam. Istnieje możliwość również skontaktowania się ze sklepem telefonicznie lub za pośrednictwem czatu. Mam nadzieję, że zakupy się udadzą. Pozdrawiam
Maciuszek87

Re: Sklep medyczny online

Post autor: Maciuszek87 »

W mojej przychodni gdzie pracuję dostawy zawsze realizowane są jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie przez [mod] i ogólnie jesteśmy zadowoleni. Dostawy są terminowe, docierają produkty, które były zamówione więc ogólnie bez obaw można składać zamówienia.
kgardz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, o 08:30

Re: Sklep medyczny online

Post autor: kgardz »

Najlepszy internetowy sklep medyczny to [mod]. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Ich oferta zwali Cię z nóg. Polecam zajrzeć i przekonać się na własnej skórze.
MarcelinaZ
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2018, o 21:41

Re: Sklep medyczny online

Post autor: MarcelinaZ »

Ja bardzo dużo kupuje w [mod], mają ogromny asortyment, a teraz jeszcze promocję na leki dla seniorów aż 20% w godzinach 8-12.
JudithOsa21
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, o 11:52

Re: Sklep medyczny online

Post autor: JudithOsa21 »

Ze swojej strony mogę polecic sklep, z którego korzystałam. Mój ojciec na pół roku przed śmiercią mial wylew i wymagał szczególnej opieki. Kupiłam odpowiedni sprzęt i na szczęście nie musiałam martwic się o przywiezienie go czy odbiór... Opieka nad schorowanym ojcem - najbliższej mi osobie - jest wyczerpująca zarówno fizycznie jak i psychicznie. Sklepy z meblami medycznymi i łóżkami do rehabilitacji funkcjonują na szczęście online i bez obaw można zamawiac przez internet. Ja miałam to ''szczęście'', że stan ojca kwafilikował się do uzyskania dofinansowania. Polecam [mod], jeżeli ktoś szuka pomocy przy szybkim zakupie sprzętu dla chorego krewnego.
Pozdrawiam
Pacjentna6
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lut 2021, o 17:04

Re: Sklep medyczny online

Post autor: Pacjentna6 »

Hej, mam problem z rozcięgnem podeszwowym. Doznałem zapalenia wskutek przeciążenia lewej stopy. Ortopeda zalecił mi bym dokonał krioterapii, a następnie użył lamp na podczerwień- oczywiście wystawił mi skierowanie na NFZ. Powiedzcie proszę, czy te zabiegi mi pomogą? Krioterapię już kiedyś miałem, lecz chciałbym poznać opinię lekarzy nt. Lamp Sollux? Dodam, że z zapaleniem rozcięgna podeszwowego borykam się od września ubiegłego roku...
KasjuszMag

Re: Sklep medyczny online

Post autor: KasjuszMag »

Bardzo dobry [[mod], korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony :D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post