Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
miki789
Użytkownicy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2019, o 09:23

Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg

Post autor: miki789 »

Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg w Ostrowcu Świętokrzyskim? Już jestem na takiej granicy, że tabletki przeciwbólowe nie pomagają, siedzę ciągle, albo leżę, a i tak nie ma żadnej ulgi. Muszę coś robić, bo zwariuję po prostu.
Maciuszek87

Re: Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg

Post autor: Maciuszek87 »

Ogólnie jeśli chodzi o sprawy naczyniowej chirurgii to możesz się skontaktować z doktorem A., który prowadzi swoją klinikę w Ostrowcu i właśnie się takimi sprawami zajmuje. Ma tam sporo sprzętu diagnostycznego więc myślę, że na spokojnie coś dopasuje też dla Ciebie jeśli chodzi o leczenie.
CentrumSynergiaCH
Użytkownicy
Posty: 194
Rejestracja: 5 mar 2018, o 22:14

Re: Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg

Post autor: CentrumSynergiaCH »

Witam, polecam konsultacje u neurologa. pozdrawaim
Marrek
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, o 14:35

Re: Jakich lekarzy możecie polecić na ból, drętwienie nóg

Post autor: Marrek »

Dzień dobry,
Choruję na RZS i też mam za sobą szereg leków i różnych terapii. Od kilku tygodni podjąłem próbę podziałania trochę z innej strony, bo też nic nie pomagało. Zapisałem się na wizytę do Pani Doktor stwierdziła, że kwalifikuję się do rozpoczęcia terapii konopnej. Nie sądziłem, że cokolwiek sprawi, że ból ustąpi. Może nie ustąpił całkiem, ale jest zdecydowanie lepiej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post