Przedwczesny wytrysk

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
amir
Użytkownicy
Posty: 114
Rejestracja: 11 maja 2016, o 05:48

Przedwczesny wytrysk

Post autor: amir »

Witam od 1,5 miesiąca współżyje z dziewczyną mamy po 19 lat ,niestety jest duży problem który zniechęca mnie całkowicie ,chodzi o przedwczesny wytrysk który wystepuję nawet jeszcze przed włożeniem członka albo po 1 ruchu po włożeniu ,nie pomagają żadne przedłużające prezerwatywy itp . po odczekaniu 15 min po 1 razie i nastepuje powtórka jest już dobrze , a więc kieruje do was pytanie czemu tak dzieje za każdym pierwszym razem ? ,i jak mogę tego problemu sie pozbyć ? , z góry dziekuję za pomoc
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: nasajew »

Hmm... to co jest Twoim problemem spróbuj zmienić w atut.

Najpierw niech Cie partnerka pięści aż do wytrysku, potem Ty zajmij się jej ciałem: dotyk i pocałunki, czułość i pieszczoty aż do ponownej erekcji i wtedy kochajcie się dłużej jak to ująłeś
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: lobster »

Ewentualnie powinna pomóc masturbacja pod prysznicem. Wcześniej. Drugi raz sam piszesz,ze jest o wiele dłuższy. Jesli nie pomagają prezerwatywy to polecam chusteczki OC wipes. Dobry środek, sam czasami stosuję jak jestem bardzo podniecony a jednoczesnie nie chcę skończyc wcześniej. Sa to chusteczki nasączone specjalnym płynem, który sprawia, że Twój penis nie jest tak czuły na dotyk i bodźce. I będziesz miał wiekszą kontrolę.
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: waldi »

Popieram wypowiedź powyżej. Jesli nie pomagają prezerwatywy to polecam chusteczki. Na początek nie musisz nawet dawać całej chusteczki. Wystarczy tylko połowa (zobacz jak to na Ciebie wpływa oraz jakie ma dzialanie).
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: nasajew »

Jak czytam niektóre wypowiedzi to naprawdę nie pasuję do dzisiejszych czasów i jestem z innej planety... po co ograniczać podniecenie skoro to wyznacznik tego jak działa na nas druga połowa?
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: lobster »

Cóż, w takich czasach przyszło nam żyć. A może zawsze tak było, tylko teraz ludzie odważniej do tego podchodzą?
nicor
Użytkownicy
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2016, o 07:37

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: nicor »

Panowie a gdzie mogę dostać te chusteczi? Bo tak sobie myśle,że mi równięż by się to przydało. Nie mam takich problemów,ze włozę i od razu wytrysk ale jednak fajnie byłoby nieco przedłużyć stosunek. Szczególnie,że laska moja ma problemy z orgazmem i dopiero po jakimś czasie osiąga.
lobster
Użytkownicy
Posty: 44
Rejestracja: 12 wrz 2019, o 06:21

Re: Przedwczesny wytrysk

Post autor: lobster »

Norma. Kobieta potrzebuje o wiele więcej czasu zwykle. Co do oc wipes to zamówisz bez problemu w sieci.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post