Przewlekły niezdiagnozowany ból członka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
MN33
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, o 12:48

Przewlekły niezdiagnozowany ból członka

Post autor: MN33 »

Witam,
od pół roku zmagam się z uporczywym i niezdiagnozowanym bólem członka( cewki). Najsilniej odczuwany po oddaniu moczu i po wzwodzie. Nie w trakcie.
Konsultacje urologiczne u dwóch lekarzy nie wykazały żadnej patologi ( badane ogólne moczu, posiew, badanie urogenitalne moczu, badanie prostaty, cystoskopia). Członek wizualnie również bez zmian. Urolog odpuścił zasugerował neurologa. Neurolog wspomniał o nerwie sromowym ale niby nie da się tego zdiagnozować i zaproponował anestezjologa. Anestezjolog zaproponował dwa rozwiązania: blokadę nerwu lub rehabilitację. Na blokadę się nie zdecyduję. Rehabilitacja przy użyciu niskich prądów używanych na krocze nie dała efektu. Rehabilitant wykrył jednak napięcie w okolicy pępka. Ucisk w promieniu 5-10 cm od pępka sprawia mi ból. Rozmasowanie tej okolicy niskimi prądami dało chwilową delikatną ulgę w bólu cewki. Ale po kilku dniach wszytko wraca.Morfologia w normie, próby wątrobowe w normie. Jedynie helicobacter w kale i w gastroskopii. Obecnie leczenie h pylori nie daje ulgi. Wręcz odwrotnie. Przyjmowanie leków nasila ból w kroczu zwiększa się też tkliwość brzucha (jelit).
Przyjąłem w ciągu ostatnich 6 mcy. 7 różnych antybiotyków i masę innych specyfików i nadal nie mam diagnozy a co gorsza czuje się coraz bardziej załamany i bezradny. Pomocy!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post