Diagnoza, infekcja, bóle

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
shez91
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 7 kwie 2021, o 15:54

Diagnoza, infekcja, bóle

Post autor: shez91 »

Witam, chciałbym się zwrócić do kogoś o pomoc bo sam nie wiem co się że mną stało, rok temu zaczal piec mnie odbyt, okolice lędźwiowe i nerki oraz dolna część brzucha. Urolog stwierdził zapalenie prostaty oraz piasek w nerkach. Dostalem antybiotyki i zalecenia , w pierwszym miesiącu był to:
Zinoxx + MacMirror - po tej terapii było odrobinę lepiej ale nie pokonało infekcji więc lekarz dal kolejne leki Doxycylina + MacMirror na miesiac, problem pojawił się tydzień przed końcem terapii , był to bol pod prawym i lewym żebrem, uczucie klucia. Zrobiłem badania na watrobe i wszystko ok. Najgorsze stało się 2 tyg po odstawieniu leku , mam objawy takie jak:

-Klucie i krecenie konczyn , rece nogi , na całej powierzchni w tym palcach
-Klucie za prawym okiem
-Klucie i bol pod zebrami i z tyłu pleców na tym samym poziomie
- Bole nad kolanami
-Ostre Klucie klatki piersiowej głównie po lewej stronie, często pop boku
- Pieczenie odbytu - lekarz stwierdził popękaną śluzówkę i stan zapalny
-Prostata nadal nie wyleczona po ostatniej doxycylinie boje sie brac antybiotyki, nie wiem czy bol pod zebrami to bol okreznicy czy watroba czy powiklania po antybiotykach czy infekcja i nie chce ryzykować.
- Wszystkie objawy związane z zapaleniem prostaty
- Klucie glowy, czasem dziasel , czasem bol potylicy
- Wypryski na skroni i częstsze kichanie niż normalnie.

Badania które robilem:
Posiewy moczu w kierunku bakterii - ujemne
Posiewy nasienia w kierunku tlenowych- ujemne
Posiewy Krwi - bakterie tlenowe i beztlenowe ujemne
Badanie Krwi - Chlamydia Trachomatis, Pneumoniae, Mycoplasma Pneumoniae IgA, IgM ujemne IgG lekko dodatnie
Wymaz z odbytu E Coli Flora Fizjologiczna
Wymaz z garlda 2 bakterie z flory fizjologicznej
Proby wątrobowe, trzustkowe , tarczycowe w normie
RTG klatki w normie
Gastroskopia , w normie lekkie zaczerwienienie przy dwunastnicy
Echo Serca w normie
Rezonans Głowy w normie
Morfologia w normie
CK, ANA, ASO,OB, CPR w normie
Bolerioza Elisa 2 testy w normie- miałem kiedyś 2 kleszcze z rumieniem ale nigdy nie dawało objawów, teraz może coś ruszyłem dozycylina ? Nie mam zwierzęcia ale może Bartonella ? Brulecioza, Babesia ?
Sars CoV 2 - Brak przeciwciał
Pasożyty w kale - ujemne

Wszystko stało się zaraz po odstawieniu antybiotykow , boje sie że mam nieszczczelne jelito i toxyny przedostają się do organizmu powodując problemy, lub bakteria ile prostaty rozprzestrzeniła się na cały organizm w końcu niebakteryjne zapalenie prostaty leczy sie antybiotykami bo udaje się wyizolować tylko ok 10%. Może też mam za dużo złych bakterii w jelitach ale biore probiotyki od paru miesiecy. Co mogę jeszcze zrobić?
Dodam że nie mam gorączek, nie wymiotuje oraz nie mam biegunek
melmanka

Re: Diagnoza, infekcja, bóle

Post autor: melmanka »

Może warto zrobić rezonans jamy brzusznej. Jak jesteś z Warszawy to umów się [mod] jest to bardzo profesjonalne centrum diagnostyczne, maja krótkie terminy. Dzwoń.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post